49. İstanbul Müzik Şenliği 3 Haziran’da müzikseverlerle buluşacak

09.02.2021
A+
A-

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın takviyesiyle düzenlenen İstanbul Müzik Şenliği bu yıl 49 …

49. İstanbul Müzik Şenliği 3 Haziran’da müzikseverlerle buluşacak

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın takviyesiyle düzenlenen İstanbul Müzik Şenliği bu yıl 49. sefer, 3-21 Haziran tarihleri ortasında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Şenlik programındaki tüm konserler, pandemi tedbirleri altında, büsbütün açık hava yerlerde gerçekleştirilecek.

49. İstanbul Müzik Şenliği 3 Haziran’da müzikseverlerle buluşacak

Şenlik programı Nisan’da açıklanacak

Elli yıla yaklaşan tarihinde birinci sefer büsbütün açık havada gerçekleşecek şenlik, bu açıdan müzikseverlere diğer bir klasik müzik tecrübesi yaşatacak. Türkiye ve yurtdışından solistler, topluluklar ve orkestraları ağırlayacak 49. İstanbul Müzik Şenliği’nin teması ve programı ise Nisan ayında açıklanacak.

İlginizi Çekebilir:  Mardi Gras Şenliği koronavirüs pürüzüne takıldı

Şenliğin Onur Mükafatı keman sanatkarı Prof. Dr. Cihat Aşkın’a verilecek. Şenliğin Onur Mükafatı keman sanatkarı Prof. Dr. Cihat Aşkın’a verilecek.

Letonyalı bestekar Pēteris Vasks, Hayat Uzunluğu Muvaffakiyet Ödülü’ne layık görüldü. Letonyalı bestekar Pēteris Vasks, Hayat Uzunluğu Muvaffakiyet Ödülü’ne layık görüldü.

gay porno izle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat