728 milyon dolar memnunluk getirmedi! Trendyol’un kurucusu çift, evliliklerini noktaladı

29.04.2021
A+
A-

Sabah gazetesi müellifi Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde “Sessiz sedasız boşandılar” başlıklı dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Cankurt …

728 milyon dolar memnunluk getirmedi! Trendyol’un kurucusu çift, evliliklerini noktaladı

Sabah gazetesi müellifi Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde “Sessiz sedasız boşandılar” başlıklı dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Cankurt, Trendyol‘un kurucusu ve CEO’su Demet Memnun ile eşi ve iş ortağı olan Cihan Üçok’un evliliklerini sessiz sedasız bitirdiğini söyledi.

Çiftin tek celsede boşandığını belirten Cankurt, “Demet Memnun ile Cihan Üçok’un, hayat iştiraklerini bitirse de, dost olarak kalabildiklerini ve iş iştiraklerine devam ettiklerini öğrendim” dedi.

İşte Cankurt’un yazısındaki ilgili kısım;

“Türkiye’nin önder, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol’un kurucusu ve CEO’su Demet Keyifli ile hem hayat hem de iş ortağı olan Cihan Üçok’la ilgili maalesef tatsız bir haberim var! Mart 2010’da açtığı Trenyol’u birinci 16 ayda pahası 150 milyon dolar olan bir şirket haline getiren, 2018 yılında yüzde 75’ini, Çin merkezli alışveriş devi Alibaba’ya 728 milyon dolara satan Demet Keyifli ile eşi Cihan Üçok, iş hayatlarındaki muvaffakiyetlerini özel hayatlarında gösteremedi! Geçen yıl çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığına dair duyumlar almış, inanmamıştım.

İlginizi Çekebilir:  Oyuncu Savaş Özdemir, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrıldı

MUTABAKATLI OLARAK BİTİRDİLER

Maalesef doğruymuş. Üstelik Demet Memnun ile Cihan Üçok, gözlerden uzakta yaşadıkları evliliklerini, sessiz sedasız bitirmiş. Evet, yanlış okumadınız… Mutabakatlı olarak tek celsede boşanmışlar. Geçen Haziran’da 1.8 milyar dolara ABD’li Zynga’ya satılan ve Türkiye’nin birinci ‘Unicorn’u olan Peak Games’in de melek yatırımcıları olan Demet Memnun ile Cihan Üçok’un, hayat iştiraklerini bitirse de, dost olarak kalabildiklerini ve iş iştiraklerine devam ettiklerini öğrendim.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat