Acun Ilıcalı: Exxen’de 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağız

25.02.2021
A+
A-

Haber Küresel ekranlarından yayınlanan, Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Az Evvel Konuştum programı, bu hafta oyuncu ve komedyen Tolga Çevik ile …

Acun Ilıcalı: Exxen’de 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağız

Haber Küresel ekranlarından yayınlanan, Candaş Tolga Işık‘ın sunduğu Az Evvel Konuştum programı, bu hafta oyuncu ve komedyen Tolga Çevik ile direktör Fırat Parlak’ı konuk etti. Programa, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı da kısa bir mühlet telefonla bağlanarak katıldı.

Acun Ilıcalı: Exxen’de 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağız

“1 AY İÇİNDE 1 MİLYON ÜYE SAYISINA ULAŞACAĞIZ”

Tolgshow programı ile Exxen’den izleyici karşısına çıkan Tolga Çevik’in hayallerine ortak olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, “Bir hayalle yola çıktık. Şimdiye kadar ki bütün işlerimizde tıpkı şeyi yaptık. Hayal kurduk, peşinden gittik. Bu sefer ki hayalimizde çok uygun gidiyor. Ve bizi çok memnun ediyor. Allah müsaade verirse, 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağımızı düşünüyorum. Bunda Tolga kardeşimin çok büyük emeği var. Hoş kalbiyle bize inandı. Hayalimize ortak oldu.” dedi.

İlginizi Çekebilir:  Hangi Ünlü İsimler Sıla'ya Sosyal Medya Desteğinde Bulundu

“EXXEN’İN EN KIYMETLİ LOKOMOTİFİ KOMEDİ”

Exxen için güldürünün en kıymetli kriter olduğunu lisana getiren ünlü televizyoncu, “Hayal ettiğim üzere cümbüş dolu bir platformun sahibiyim şu anda. Ve her seyrettiğimde memnun olmamı sağlayan birileri de Tolga ve Fırat. Bizim konsantrasyonumuz birinci planda güldürü. Öteki kanallarda güldürünün geride kalması beni bu manada kamçıladı. Çok kıymetli yıldızlarla güldürü olayın girdik. Exxen’in bu manada en değerli lokomotifi güldürü. Zira insanların gülmeye gereksinimi var. Tolga, Hasan Can ve artık de İbrahim Büyükak geliyor. Biz mega yıldızlarla yola çıktık.” formunda konuştu.

Acun Ilıcalı: Exxen’de 1 ay içinde 1 milyon üye sayısına ulaşacağız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat