Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen’i tek kalemde sildi

26.02.2021
A+
A-

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Reynmen olarak bilinen Youtuber Yusuf Aktaş’ı Survivor çekimleri için adaya davet etmiş, fenomen ismin Youtube …

Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen’i tek kalemde sildi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Reynmen olarak bilinen Youtuber Yusuf Aktaş’ı Survivor çekimleri için adaya davet etmiş, fenomen ismin Youtube kanalına dayanak vermişti. Akabinde ikili, Exxen projesi için anlaşmış lakin proje argümana nazaran Reynmen yüzünden iptal olmuştu.

“BU HALK NEDEN SURVİVOR İZLER”

Acun Ilıcalı ve Reynmen ortasında projenin iptali yüzünden başlayan bu gerginlik, tekrar alevlendi. Fenomen ismin, yaptığı “Bu halk Survivor neden izler” açıklaması sonrası Ilıcalı ile ortalarındaki iplerin güzelce gerilmesine sebep oldu. Ünlü televizyoncu, Reynmen’i açıklama sonrası toplumsal medya hesabı Instagram’dan sildi.

İlginizi Çekebilir:  Bodrum'da aşka gelen Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer'i öpücüklere boğdu

Acun Ilıcalı, Youtuber Reynmen’i tek kalemde sildi

LÜKS OTOMOBİL ALACAKTI

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haftalarda Berkcan İnanç ve Reynmen ile bir argümana girmişti. Argüman karşılığında Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan’ın birlikte yapacağı programın Exxen’in en çok izlenen imali olması halinde iki isme istedikleri lüks arabası alacağını açıklamıştı. O anlar görüntü olarak paylaşılmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat