AMWAY’DEN BİREYE ÖZEL BEDEN BAKIM ESERLERİ

11.05.2021
A+
A-

Artistry Signature Select Beden Bakım Eserleri, daha genç ve daha sağlıklı görünen, tabiattan ilham almış ve eşsiz bir duyusal tecrübe yaşayan …

AMWAY’DEN BİREYE ÖZEL BEDEN BAKIM ESERLERİ

Artistry Signature Select Beden Bakım Eserleri, daha genç ve daha sağlıklı görünen, tabiattan ilham almış ve eşsiz bir duyusal tecrübe yaşayan bir cilt için hem anlık olarak hem de vakit içinde birçok yarar sağlıyor. Bu seri, kişiselleştirilebilen Artistry Signature Select eserlerinin üçüncü koleksiyonunu temsil ediyor. Birincisi olan Artistry Signature Select Kişiselleştirilebilen Serum, birden fazla cilt sıkıntısını üç serumun gücüyle tıpkı anda gidermek için özel olarak tasarlanmış. İkincisi, yüzün farklı bölgelerindeki makul sorunları birebir anda gidermek üzere beş farklı maskeye sahip Artistry Signature Select Maskeler ve son olarak Artistry Signature Select Beden Bakım Eserleri ile kişiselleştirilebilen cilt bakım tecrübesini tüm bedene taşıyor.

Artistry Signature Select Beden Bakım Eserleri, çoklukla yaşlanmanın birinci belirtilerini gösteren eller, kollar ve göğüs için hür radikal müdafaası üzere bedenin her yerinde farklı cilt problemlerine cevap verecek formda formüle ediliyor. Bu beş eşsiz Artistry Signature Select Beden Bakım eseri ile ferdî cilt gereksinimlerinize bağlı olarak kendi hoşluk beden rutinini oluşturabilirsiniz.

AMWAY’DEN BİREYE ÖZEL BEDEN BAKIM ESERLERİ

Artistry Signature Select™ Arındırıcı Beden Temizleyicisi: Teri, kiri ve hatta cildin yaşlanma sürecini hızlandırabilen, giderilmesi güç hava kirliliği mikro zerreciklerini temizliyor. Nutriway kaynaklı Narenciye özü, doğal olarak elde edilen Perilla ve Çuha çiçeği yağlarını içeren formül cildi güçlendirmeye ve kuruluğa ve öbür dış akınlara karşı muhafazaya yardımcı oluyor.

AMWAY’DEN BİREYE ÖZEL BEDEN BAKIM ESERLERİ

Artistry Signature Select Beden İçin Parlaklık Veren Peeling: Daha pürüzsüz, enerjik, daha sağlıklı bir görünüm için mat ve kuru cildinize nazikçe ancak derinlemesine bir parlaklık sağlıyor. İnce Bambu Tanecikleri, topuklar ve dirsekler üzere kuvvetli bölgelerin bile altındaki taze, ışıltılı, pürüzsüz cildi ortaya çıkarmak için birikintileri alıp götürüyor.

İlginizi Çekebilir:  En İyi Kolajen İçerikli Cilt Bakım Ürünleri

AMWAY’DEN BİREYE ÖZEL BEDEN BAKIM ESERLERİ

Artistry Signature Select Nemlendirici Beden Jeli: Üstün hafif nemlendirici-jel formülü, cildin nem bariyerini güçlendirmeye, kirliliğe karşı muhafazaya ve cildin daha pürüzsüz ve daha genç görünmesini ve hissetmesini sağlamaya yardımcı olmak için Nutriway kaynaklı Yeşil Çay Ekstresi, Şeftali Çiçeği Özü ile Perilla ve Çuha Çiçeği Yağları içeriyor.

AMWAY’DEN BİREYE ÖZEL BEDEN BAKIM ESERLERİ

Artistry Signature Select Aydınlatıcı Beden Kremi: Gözle görülür halde daha parlak ve yenilenmiş bir cilt için, doğal ışık yayıcılar ve Nutriway kaynaklı Aserola Kirazı ve Beyaz Chia Tohumu özleri ile cildin iç ışıltısını ve sağlıklı görünen parlaklığını ortaya çıkarır. Nazik yenileyiciler, cildin yüzeyini pürüzsüzleştirmek üzere çalışır ve daha parlak ve eşit tonlu bir görünüm ortaya çıkarmak için verimli, doğal cilt hücresi dönüşümünü destekliyor.

AMWAY’DEN BİREYE ÖZEL BEDEN BAKIM ESERLERİ

Artistry Signature Select™ Sıkılaştırıcı Beden Losyonu: Cildin sıkı ve gergin görünmesine yardımcı olur ve bilhassa mide, uyluk / kalça, üst kol ve göğüs etrafındaki portakal kabuğu görünümünü gaye alır. Kahve Çekirdeği Yağı, Kafein ve Yosun Özlü Cilt Sıkılaştırıcı Kompleks, vakitle sıkılaşma hissi ve daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü dayanaklar. Nutriway Kaynaklı Nar Özü, kirlilik ve öbür kaynaklardan gelen hasarı etkisiz hale getirmeye yardımcı oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat