ANGELINA JOLIE BEKARLIĞA ALIŞMAYA BAŞLAMIŞ

12.05.2021
A+
A-

Angelina Jolie’nin bekar olmak konusunda geliştirdiği yeni bir espri anlayışı var. E! News’a röportaj veren Jolie, yine randevulara çıkmak ve …

ANGELINA JOLIE BEKARLIĞA ALIŞMAYA BAŞLAMIŞ

AnGelina Jolie’nin bekar olmak konusunda geliştirdiği yeni bir espri anlayışı var. E! News’a röportaj veren Jolie, yine randevulara çıkmak ve erkeklerde ne aradığını anlattı. “Sanırım katiyen hayır olan çok uzun bir listem var. Uzun bir müddettir yalnızım” diyerek kahkaha atan Jolie, randevuya çıktığı şahıslar konusunda çok seçici olduğunu itiraf etti.

ANGELINA JOLIE BEKARLIĞA ALIŞMAYA BAŞLAMIŞAnGelina Jolie, çocukları Knox, Vivienne, Pax, Shiloh, Zahara, Marley, Maddox ile (Getty Images)

Röportajında çocukları Maddox, Pax, Zahara, Shiloh ve ikizleri Know ve Vivienne hakkında da konuşan Jolie, çocuklarının çok başarılı ve kabiliyetli olduklarını vurguladı. “Tabiiki de uyanıp onların uygun olduğuna emin olmak istiyorsunuz. Mental olarak güzel olduklarına emin olmak istiyorsunuz. Ancak birkaç sene evvel bu durum değişti ve onlar ‘Annemizin uygun olduğuna emin olmalıyız,’ diye düşünmeye başldılar,” diyen Jolie, “Öyle hoş bir grubuz ki çok lakin çok şanslıyım. Endişelenen daima benim fakat onlar için endişelenmiyorum zira onlar kusursuz beşerler,” diye ekledi.

İlginizi Çekebilir:  CHLOE GRACE MORETZ ANKSİYETE GERÇEKLERİNİ ANLATTI

‘Those Who Wish Me Dead’ sinemasının tanıtımlarına devam eden Jolie, çocuklarına hala havalı olduğunu kanıtlamak için bir aksiyon sinemasında yer almayı kabul ettiğini söyledi. “Bu komik zira 10 yıldır aksiyon sineması yapmadım,” diyen Jolie, hala aksiyon sinemalarında öne çıkabileceğini kanıtlamaya hazırlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat