ANGELINA JOLIE, BRAD PITT’İN KENDİSİNE VE ÇOCUKLARINA ŞİDDET UYGULADIĞINI ARGÜMAN ETTİ

22.03.2021
A+
A-

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in davası gün geçtikçe daha da olaylı geçiyor. Entertainment Tonight’ın haberine nazaran 12 Mart’ta mahkemeye yeni …

ANGELINA JOLIE, BRAD PITT’İN KENDİSİNE VE ÇOCUKLARINA ŞİDDET UYGULADIĞINI ARGÜMAN ETTİ

AnGelina Jolie ve Brad Pitt’in davası gün geçtikçe daha da olaylı geçiyor. Entertainment Tonight’ın haberine nazaran 12 Mart’ta mahkemeye yeni dokümanlar sunan AnGelina Jolie, Brad Pitt’in kendisine ve çocukları Maddox, Pax, Zahara, Shiloh ve ikizleri Know ve Vivienne’a fizikî şiddet uyguladığını tez etti.

2016 yılında da tıpkı argümanları öne süren Jolie’nin davası fes edilmiş ve polis raporları, Jolie’nin bu tezlerinin davaya uygun olmadığını yazmıştı. Us Weekly’nin haberine nazaran bir kaynak, Jolie’nin bu argümanların yalnızca Brad Pitt’in canını acıtmak için ortaya çıkardığını yazdı. “Son yıllarda AnGelina birçok yorum yapıyor lakin hiçbiri kanıtlanamıyor” diyen kaynak, “AnGelina tekraren çocuklarını kullanarak Brad Pitt’in canını yakmaya çalıştı ve bu argümanlar da birebir halin bir öteki göstergesi,” diye ekledi. 2016 yılında, Pitt, Federal Soruşturma Ofisi ve Çocuk ve Aile Hizmetleri Dairesi tarafından, kendisiyle en büyük oğlu Maddox ortasında özel bir uçaktayken meydana geldiği tez edilen çocuk istismarı savlarından aklanmıştı.

ANGELINA JOLIE, BRAD PITT’İN KENDİSİNE VE ÇOCUKLARINA ŞİDDET UYGULADIĞINI ARGÜMAN ETTİAnGelina Jolie, Brad Pitt ve Maddox, 2013 (Getty Images)

2004’te ‘Mr. And Mrs. Smith’ setinde tanışan Jolie ve Pitt, 2016’da iki yıllık evliliklerinin akabinde ayrılmış ve 2019’da resmi olarak boşanma kararı almışlardı. Şimdi finalize edilmeyen boşanma davası hala olaylı bir formda sürüyor. Aralık 2020’de şiddetten korkan bayanlar için tavsiyeler veren Jolie, bu söylentileri artırmıştı. Birleşmiş Milletler için Özel Konvoy olarak çalışan Jolie, uzun vakittir toplumsal cinsiyet eşitliğinin savunmuş ve bayanların kriz vakitlerinde orantısız bir formda yaşadıkları şiddet durumunun pandemi oranlarına ulaştığının altını çizmişti.

İlginizi Çekebilir:  CHLOE GRACE MORETZ ANKSİYETE GERÇEKLERİNİ ANLATTI

ANGELINA JOLIE, BRAD PITT’İN KENDİSİNE VE ÇOCUKLARINA ŞİDDET UYGULADIĞINI ARGÜMAN ETTİAnGelina Jolie, Brad Pitt ve çocukları, 2009 (Getty Images)

Pitt’in şiddet söylentilerine ek olarak çiftin 19 yaşındaki oğulları Maddox, ebeveynlerin süren velayet davasında bir dönüm noktasına sebep oldu. 18 Mart’ta babasına karşı demeç veren Maddox, Brad Pitt’in soyadını kullanmak istemediğini söyledi. Resmi olmayan evraklarda Pitt soyadı yerine annesi AnGelina Jolie’nin soyadını kullanan Maddox, resmi olarak soyadını değiştirmek istediğini söyledi. Raporlara nazaran bunu desteklemediği belirtilen AnGelina Jolie’ye karşın, oğulu Maddox’un yetişkin bir birey olarak bu kararının kesin olduğu söylendi. Jolie’nin şiddet argümanlarından birkaç gün sonra soyadını değiştirme talebinde bulunan Maddox’un annesinin telaffuzlarını desteklediği düşünülüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat