ANGELİNA JOLIE VE BRAD PITT’İN VELAYET DAVASI SONUÇLANDI

31.05.2021
A+
A-

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin yıllar süren boşanma davasında yeni bir gelişme var! Page Six’in haberine nazaran Kaliforniya’daki velayet …

ANGELİNA JOLIE VE BRAD PITT’İN VELAYET DAVASI SONUÇLANDI

Brad Pitt ve AnGelina Jolie’nin yıllar süren boşanma davasında yeni bir gelişme var! Page Six’in haberine nazaran Kaliforniya’daki velayet davasında Brad Pitt, AnGelina Jolie ile ortak velayet kazandı. İki yıllık evliliklerinin arından 2016’da boşanan Jolie ve Pitt, 12 yıllık birlikteliklerinde altı çocuk sahibi olmuşlardı: 19 yaşındaki Maddox, 17 yaşındaki Pax, 16 yaşındaki Zahara, 14 yaşındaki Shiloh ve 12 yaşındaki ikizler Vivienne ve Knox.

Geçtiğimiz ay davada Pitt’i aile içi şiddet ile suçlayan Jolie, çocuklarının ve kendisinin mahkemeye ispat sunabileceğini söylemişti. Bu gelişmeden bir ay sonra ise en büyük çocukları Maddox, babasının aleyhine tabir vermişti. 26 Mayıs’taki dava sonucuna karşı gelen Jolie, hakimin eşit davranmadığını ve çocuklarının sıhhatinin ve güvenliğinin riskte olduğunu gösteren delilleri dava sürecinde kullanmadığını söyledi.

İlginizi Çekebilir:  PRENS HARRY'NİN JAMES CORDEN RÖPORTAJINDAN DEĞİŞİK AYRINTILAR

Daha evvel hakim John Ouderkirk’ün davadan alınmasını talep eden Jolie, şiddet eğilimi olan birine çocuklarının velayetinin verilmesinin hakikat olmadığını savundu. Çocuk şiddetine dair suçlamalardan aklanan Pitt, 2016’da tıpkı bahisli davada da hatasız bulunmuştu. Jolie’nin bilakis hakim Ouderkirk’ün “detaylı ve dikkatlı” kararı sebebiyle kendisini “rahatlamış,” hissettiği söylenen Pitt’in en başından beri ortak velayet istediği de belirtildi. Çocukları ile daha çok vakit geçirebileceği için çok memnun olduğu söylenen Pitt, yeni dava sonucundan çok memnun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat