‘Astral seyahatle uzaya gittim, geldim’ diyen Yusuf Güney geri adım atmıyor

03.05.2021
A+
A-

“Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Uzayla ilgili birçok bilgiyi NASA benden sonra açıkladı” kelamlarıyla gündem olan Yusuf Güney, yeni bir …

‘Astral seyahatle uzaya gittim, geldim’ diyen Yusuf Güney geri adım atmıyor

“Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Uzayla ilgili birçok bilgiyi NASA benden sonra açıkladı” kelamlarıyla gündem olan Yusuf Güney, yeni bir açıklama yaptı.

Toplumsal medyada yapılan yorumların kendisini üzDüğünü söyleyen müzikçi, “Genel kültür ve IQ düzeyi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi metafizik duymadınız?” dedi.

“GENEL KÜLTÜR DÜZEYİ DÜŞÜK”

Güney şu sözleri kullandı:

“Koca koca beşerler sözlerimi çarpıttı. Üzüldüğüm nokta, aşağılayıcı yorumlar yapmaları oldu. Bunlar hiç güzel değil. Genel kültür ve IQ düzeyi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi araştırmadınız, hiç mi metafizik duymadınız? İnsan en azından bunları bilir. Lakin şunu gördüm, ülke bu Stil şeylere hazır değilmiş.

Söylediklerimin gerisindeyim. Bu Stil işlerle ilgilenen birçok bireyden bildiri da aldım. Bunları dillendirmek büyük cüret. Kimse konuşamıyor, zira direkt meczup damgası yiyorsun. Ne meczubum ne veliyim. Ben manevî benliği ile özleşmiş, kendini bulmaya çalışan, başındaki soruların karşılıklarını arayan biriyim.

İlginizi Çekebilir:  TV8'de yayınlanan merasimde Kerimcan'a ödül verildiğini gören Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı'ya demediğini bırakmadı

“ŞAMANLARDAN EĞİTİM ALDIM”

Herkes astral seyahat yapar lakin bilinçsizce. Ruhu vücuttan ayrılır, denetim edemez. Ben denetim etmeyi başardım. İstediğim yere bu halde gidebiliyorum. 3 yıl boyunca bununla ilgili Peru’da Şamanlardan eğitim aldım. Birinci seferinde Ayahuasca çayı verdiler. Çok meşakkatli iş. Eğitim lazım, inanmak lazım.

“YANINIZDA GÜVENDİĞİNİZ BİRİ OLMALI”

Astral seyahat için sessiz bir ortam gerek. Yanınızda da güvendiğiniz biri olmalı lakin sizi rahatsız etmeyecek. Siz yatıp uzandığınızda onun varlığını hissedeceksiniz yalnızca. Benim yanımda kız arkadaşım vardı o vakit. Ortamızda çok saf, pak bir bağ vardı. Onun sayesinde çok daha rahat çıktım.

“KONFERANS VERECEĞİM “

Yakında Peru, Ekvador ve Portekiz’e gideceğim ve bu üç ülkede önemli bir eğitim alacağım. Hatta bu hususlarla ilgili konferanslar da vermeyi düşünüyorum. Gençlerimizin manevi taraflarını güçlendirmemiz lazım. Yoksa ülke olarak kafayı yiyeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat