ATV’nin fantastik dizisi Akıncı final yapıyor

16.04.2021
A+
A-

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler üzere isimlerin başrolünde yer aldığı Akıncı dizisi final yapan diziler kervanına …

ATV’nin fantastik dizisi Akıncı final yapıyor

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler üzere isimlerin başrolünde yer aldığı Akıncı dizisi final yapan diziler kervanına katıldı.

AKINCI 4 KISIM SONRA EKRANLARA VEDA EDECEK

Son kısımlarında bir çok oyuncunun veda etmesiyle de gündeme gelen Akıncı dizisinin final kısmı aşikâr oldu. 16. kısmı ile ekranlara gelecek olan Akıncı dizisi 20. kısımda ekranlara veda edecek.

ATV’nin fantastik dizisi Akıncı final yapıyor

AKINCI DİZİSİ KONUSU NE?

Fatih güzel ve dürüst olan idealist bir Tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olduğu gün, karşısına babasının vazife arkadaşı olduğunu söyleyen Orhan çıkmış ve Fatih’e hiç bilmediği aile tarihiyle ilgili gerçekleri açıklamıştır; Fatih’in babası Osmanlı soyundan gelen bir ‘Akıncı Beyi’dir ve bir suikast teşebbüsü sonucunda şehit edilmiştir. Yüzyıllardır mühlet gelen bu kutsal vazifesi artık Fatih sürdürecektir. Fatih, yıllar içinde Orhan’ın yardımıyla eğitilir ve ülkesine karşı tehdit oluşturan her türlü kabahat örgütüne karşı savaş açar. Gündüzleri sıra dışı bir eğitim anlayışıyla tarih öğretmenliği yaparken, geceleri taktığı maskeyle gerçek kimliğini gizleyerek Akıncı misyonunu üstlenir. Yaptığı operasyonlarla, günden güne bir halk kahramanına dönüşür.

İlginizi Çekebilir:  Hemcinsiyle aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu, alakası hakkında konuştu

ATV’nin fantastik dizisi Akıncı final yapıyor

Akıncı’nın operasyonlarından büyük ziyan gören karanlık güçler, onun ortadan kaldırılması için harekete geçerler. Bu sırada emniyet güçleri de büyük bir halk takviyesine sahip olan ve tek başına adaleti sağlamaya çalışan Akıncı’nın peşindedir. Nergis, yıllardır Akıncı’nın gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan başarılı bir gazetecidir. Akıncı; bir vazifede karşısına çıkan Nergis’in hayatını kurtarır. Nergis’in kiraladığı meskenin, Fatih’in ailesine ilişkin olduğu anlaşılınca, ikilinin yolları tekrar kesişir. Akıncı’nın peşinde olan özel harekât polisi komiser Cüneyt de yıllar evvel Nergis’e âşık olmuş fakat aşkına karşılık bulamamıştır. Bu süreçte, Nergis’le gittikçe yakınlaşan Fatih’in bilmediği bir şey vardır; ülke çapındaki tüm bu kötülüklerin sorumlularından biri de Nergis’in babası Cevdet’tir. Tüm bunlar yaşanırken Akıncı, bir yandan ülkesini müdafaaya çalışacak, bir yandan babasının intikamı için uğraş edecek, bir yandan da imkânsız bir aşka yelken açacaktır.

ATV’nin fantastik dizisi Akıncı final yapıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat