BEN & JEN TEKRAR Mİ?

01.05.2021
A+
A-

Eski olan her şey yeni sayılıyor. Tüm dünya alışılmışa ve ‘konfor alanına’ geri dönerken, eski sevgililer Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in de …

BEN & JEN TEKRAR Mİ?

Eski olan her şey yeni sayılıyor. Tüm dünya alışılmışa ve ‘konfor alanına’ geri dönerken, eski sevgililer Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in de yine bir ortaya geldiği konuşuluyor. Page Siz’in haberine nazaran Jennifer Lopez’in Los Angeles’taki malikanesinden çıkarken görüntülenen Ben Affleck, geçtiğimiz haftanın gündemi oldu!

Hollywood’un favori çiftlerinden biri olan Jennifer Lopez ve Ben Affleck, bizi Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in tekrar bir ortaya gelme ihtimali kadar sevindirdi. ‘Shotgun Wedding’ sinemasının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde olan Jennifer Lopez’in Los Angeles’a dönDüğünden beri Ben Affleck ile görüştüğü söyleniyor. Kısa bir mühlet evvel nişanlısı Alex Rodriguez ile ayrılık kararını duyuran Jennifer Lopez, itimat sorunları sebebiyle bağlantısını noktalamıştı.

İlginizi Çekebilir:  Jean Pantolon Nasıl Kombinlenmelidir?

2002’de bağlarına başlayan ve 2004’te ayrılan Ben Affleck ve Jennifer Lopez, ‘Ben & Jen’ olarak ünlü dünyasının merceğinde olmuşlardı. Ayrılıklarına karşın Ben Affleck ile yakın arkadaş olduğunu söyleyen Lopez, geçmişte katıldığı ‘Today Show’ programında Affleck ile ayrılığının “en büyük kalp kırıklığı” olduğunu da söylemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat