Bisikleti bozulunca yolda kalan Şener Şen’in yardımına esnaf koştu

19.05.2021
A+
A-

Bir müddettir Datça’da yaşayan Şener Şen mutfak alışverişi yapmak için çarşıya indi. 80 yaşındaki aktörün seyir halindeyken bisikletinin park …

Bisikleti bozulunca yolda kalan Şener Şen’in yardımına esnaf koştu

Bir müddettir Datça‘da yaşayan Şener Şen mutfak alışverişi yapmak için çarşıya indi. 80 yaşındaki aktörün seyir halindeyken bisikletinin park ayaklığı bozulunca, esnaf seferber oldu. Esnafın uğraşları sonucu bisikletinin ayaklığının sorunu giderilen Şen, yoluna devam etti.

“SİZİN BURADA NE İŞİNİZ VAR”

Milliyet’te yer alan habere nazaran, gazetecilerle karşılaşan ünlü oyuncu, “Sizin burada ne işiniz var?” diye konuşup şaşkınlığını lisana getirerek, “Bu nasıl meslek, sizleri merak ediyorum” biçiminde konuştu. Muhabirlerin “Uzun vakittir buralardayız sizinle karşılaşmadık” kelamları üzerine usta sanatçı, “İyi olmuş” karşılığını verip tebessüm ettirdi.

“BURASI KESAT, BODRUM’A GİDİN”

Görüntülenmekten hoşlanmadığını söyleyen Şener Şen, “Medyada görünmek isteyen görünüyor aslında. Bende sizlik materyal yok. Şener Şen’i kim merak eder? Sinemaları görüyorlar kâfi. 80’e gelmiş adamız. Bizim artık paparazzilik halimiz mi var?” sözlerini kullandı. “Siz buranın en boş vaktinde neden geldiniz?” diyen Şen, “Burası en kesat yer. Bodrum’a gidin” diyerek gazetecilere takıldı.

İlginizi Çekebilir:  Soner Sarıkabadayı'nın konutunun terası başına kaygı oldu! Müzikçinin asistanı, komşuyla hengame etti

Bisikleti bozulunca yolda kalan Şener Şen’in yardımına esnaf koştu

“BENİ İLGİLENDİREN MEVZU ÂLÂ PROJE”

Sıhhat durumu hakkında yöneltilen soruya da yanıt veren sanatçı, “Görünüm şu an prestijiyle üzücü değil. Beş dakika sonra tırın altında kalabilirim” biçiminde konuştu. “Sinema sineması yapmak istiyor musunuz?” sorusuna Şener Şen, “Bir şey yok. Gelirse neden yapmayayım? Beni ilgilendiren husus âlâ proje” dedi.

“HERKESİN HER MEVZUDA FİKRİ VAR”

Konuşacak birçok ünlü ismin olduğunu söyleyen sanatçı, “Şimdi benim üzere olan pek yok. Herkes konuşmaya can atıyor. Herkesin her mevzuda fikri var” dedikten sonra bisikletine binerek uzaklaştı.

Bisikleti bozulunca yolda kalan Şener Şen’in yardımına esnaf koştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat