BOTTEGA VENETA WARDROBE 02 KAMPANYASINI TANITTI

09.06.2021
A+
A-

Dünyaca ünlü İtalyan moda markası Bottega Veneta’nın, Wardrobe 02 kampanyasını tanıttığını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.Ünlü fotoğrafçı Tyrone …

BOTTEGA VENETA WARDROBE 02 KAMPANYASINI TANITTI

Dünyaca ünlü İtalyan Moda markası Bottega Veneta’nın, Wardrobe 02 kampanyasını tanıttığını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.Ünlü fotoğrafçı Tyrone Lebon’un imzasını taşıyan kampanyada ünlü modellerin yanı sıra müzisyen, direktör, oyuncu, dansçı pek çok ünlü isim yer alıyor. Ünlü isimlerin buluştuğu bu kampanya, bir kutlama üzere görünüyor. Beyaz bir tabanda gerçekleşen çekimin ilhamı, her modele kişiliğini tabir etmesi için alan vermekten yola çıkıyor.

Daniel Lee’nin imzasıyla yıldızlarla dolu kampanyada yer alan isimlerden kimileri: müzisyen Arca, Kenzie, Neneh Cherry, Nubya Garcia, Skepta, Slowthai, Tricky ve Tyson McVey; şair Caleb Femi; dansçı Ellen van Schuylenburch ve Roberto Bolle; müzisyen ve oyuncu Little Simz; oyuncu Malachi Kirby, Mark Leckey, Sue Webster ve Valeria Golino; direktör Melina Matsoukas; patenci Oumi Janta; modeller Anna Ewers ,Anok Yai, Hyunji Shin, Janick Baumann, Jonas Gloer, Kerolyn Soares, Malick Bodian, Nora Svenson, Ruben Moriera.

İlginizi Çekebilir:  2019 Trençkot Modası

Son üç yılda Daniel Lee, Bottega Veneta’da dikkat alımlı bir biçimde tasarlanmış günlük giysinin aranan adamı olarak ün kazandı. Farklı sanatkarlardan oluşan Pre-Fall 2021 kampanyası ise, çağdaş bir kapsül koleksiyon niteliğinde… Koleksiyonunun ayrıntılarına Gelince, güçlü terzilik, dinamik haller ve canlı renk tonlarıyla bize çok muhtaçlık duyduğumuz cazibe dozunu sağlıyor. Kadife, kristal, payet ve deri, koleksiyonda süslenmiş bir kutlama duygusu yaratıyor.

Deri kapitone paltolar, şık kadrolar, kemerli beller ve dramatik omuzlarla ana sınırları çizilen koleksiyona, “Bottega Yeşili” kesimler koleksiyona son noktayı koyuyor; tüylü pantolonlar, pul elbiseler ve vinil bir trençkot ile…

Bottega Veneta Wardrobe 02 koleksiyonu, Bottega Veneta İstinyepark Butiği’nde, Bottega Veneta Güçlü Center shop in shop’unda, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde satışa sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat