BRITNEY SPEARS, SELENA GOMEZ’İN SON GÖRÜNTÜSÜNE YORUM YAPTI

02.06.2021
A+
A-

Doksanlı yıllarda büyümüş bir çocuk olarak Selena Gomez, tıpkı birçoğumuz üzere vaktinin büyük bir kısmını odasında tek başına müzik söyleyerek …

BRITNEY SPEARS, SELENA GOMEZ’İN SON GÖRÜNTÜSÜNE YORUM YAPTI

Doksanlı yıllarda büyümüş bir çocuk olarak Selena Gomez, tıpkı birçoğumuz üzere vaktinin büyük bir kısmını odasında tek başına müzik söyleyerek ve Britney Spears hayranı olarak geçirmiş. Geçtiğimiz hafta Instagram’dan çocukluğundan bir görüntü paylaşan Gomez, bizi ve birçok 90’lar çocuklarını nostalji tipine çıkardı. Windows Media Player’ın nostaljik art planı ve mavi güneş gözlükleriyle Britney Spears’ın ‘Don’t Go Knockin’ on My Door’ müziğini söyleyen Gomez, görüntüyü “the hustle was real” diyerek paylaştı.

Bir doksanlar çocuğu rastgele bir görüntü yahut fotoğraf paylaşınca tüm kuşak “seni görüyoruz” diye Instagram yorumları altında buluşur. İşte Gomez’in paylaşımında da tıpkı şey oldu ve üstelik bir de çok ünlü bir 80’ler çocuğu da geldi! Gomez’in müziğini söylediğini gören ve kayıtsız kalmayan Britney Spears, “Bu şu ana kadar gördüğüm en şirin şey,” diyerek yorum yaptı.

İlginizi Çekebilir:  ÜNLÜLERİN TARZ GÜNLÜKLERİ

Şayet bu toplumsal medya sohbeti Gomez ve Spears ortasında bir işbirliği dilemenize sebep olduysa yalnız değilsiniz. Teknik olarak iş briliği yaptıklarını düşünebiliriz… 2016’da Orlando’daki silahlı akının akabinde GLAAD ile bir ortaya gelen ve ortalarında Spears ve Gomez’in de olduğu 24 sanatçı “Hands” müziğini seslendirmişti. O devirlerde Twitter’dan birbirlerini etiketleyerek paylaşım yapan Gomez ve Spears, bir düet müziğinin olabileceğinin işaretlerini vermişlerdi. Son 15 aydır dünya olarak çok şeyin üstesinden gelmeye çalıştık, bizce bir Spears ve Gomez iş birliğini hak ettik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat