BVLGARI LE GEMME’İN YENİ İKİLİSİ İLE TANIŞIN

06.05.2021
A+
A-

Le Gemme’nin yeni ikilisi ile Mücevher Seyahati bizleri Hindistan ve Ural Dağları’nın büyüklüğüne götürüyor. Holografik değişken renkli pahalı …

BVLGARI LE GEMME’İN YENİ İKİLİSİ İLE TANIŞIN

Le Gemme’nin yeni ikilisi ile Mücevher Seyahati bizleri Hindistan ve Ural Dağları’nın büyüklüğüne götürüyor. Holografik değişken renkli pahalı aventurin taşı, sevilen baharat safranı büyülerken lavanta yapraklarına karşı safranın kırmızı rengi göz alıyor. Aventurin ve safranın eksiksiz harmonisi ile iki yeni büyüleyici pahalı üye doğuyor: Le GemmeAstrea ve Le GemmeAzaran Eau de Parfum.

BVLGARI LE GEMME’İN YENİ İKİLİSİ İLE TANIŞINUsta Parfümörler Jacques Cavallier ve Alberto Morillas hem Hindistan’ın hem de İtalyan Mücevher evi’nin cazibesini birlikte yorumlayan usta parfümörler, Ural dağlarının hoşluğuna götürecek eşsiz bir duyusallık yaratıyor. Bvlgari’nin cüretkar yaratıcılığı ile yaratılan Eau de Parfumler, Le Gemme Üst Segment Parfüm Koleksiyonu’nun yeni ikilisi özelinde kıymetli bir yere sahip.

BVLGARI LE GEMME’İN YENİ İKİLİSİ İLE TANIŞIN

LE GEMME ASTREA

Alberto Morillas, Le Gemme Astrea için, “Bu kıymetli taşın gizemini ve gücünü en sofistike kokuda ağırlaştırmak istedim.” diyor. Yıldız tozunun ışıltısı ve mavi renkli aventurinden ilham alan Le Gemme Astrea ismini Yunanca yıldız manasına gelen astériden alıyor ve yıldızlı gecenin sihri ışıltılı ve oryantal kokuda hayat buluyor. Le Gemma Astrea’nın zirve notasında safran esansı, kalp notasında arap yasemini özü, taban notasında ise bal akoru var.

İlginizi Çekebilir:  Burun Estetiği Zararlı mıdır?

BVLGARI LE GEMME’İN YENİ İKİLİSİ İLE TANIŞIN


LE GEMME AZARAN

Parlak kırmızı aventurinin renginden ilham alan Le Gemme Azaran’ın ismi “ateş gibi” manasına geliyor ve harika odunsu Eau de Parfum ile dünyanın güçlü gücünü açığa çıkarıyor. Usta parfümör Jacques Cavallier Le Gemma Azaran’ı nasıl tasarladığını şöyle anlatıyor: “Safran dünyadaki en kıymetli baharattır ve Bvlgari Le Gemme Azaran yaratırken safranın çok istikametli, taze, baharatlı, sıcak ve deri akorlarından ilham aldım.” Le Gemme Azaran’ın zirve notasında bergamot esansı, kalp notasında safran özütü, taban notasında ise kırmızı sedir ağacı var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat