BVLGARI, “MAGNIFICA” YÜKSEK MÜCEVHERCİLİK KOLEKSİYONUNU MİLANO’DA SUNDU

06.06.2021
A+
A-

Romalı mücevher meskeni Bvlgari, İtalya’nın moda başşehri Milano’da itibarlı etkinliklere mesken sahipliği yaptı. Markanın birinci Türk marka …

BVLGARI, “MAGNIFICA” YÜKSEK MÜCEVHERCİLİK KOLEKSİYONUNU MİLANO’DA SUNDU

BVLGARI, “MAGNIFICA” YÜKSEK MÜCEVHERCİLİK KOLEKSİYONUNU MİLANO’DA SUNDURomalı mücevher meskeni Bvlgari, İtalya’nın Moda başşehri Milano’da itibarlı etkinliklere mesken sahipliği yaptı. Markanın birinci Türk marka elçisi olan Serenay Sarıkaya da, dünya çapında ünlü yıldızlarla birlikte Bvlgari’nin davetlisi olarak Milano’daydı.

Pandeminin karanlık günlerinden sıyrılıp tekrar doğan Milano’da bir güneş de Bvlgari sayesinde doğdu. Bvlgari, birinci kere yüksek mücevhercilik ve yüksek saatçilik koleksiyonlarını, dayanağını sunmak hedefiyle Milano’da sundu.

Bu aktiflik kapsamında kente gelecek olan memleketler arası müşteriler, basın ve ünlü isimler aracılığıyla Bvlgari, küresel ölçekte tüm dikkatleri Milano üzerinde toplamayı amaçladı ve tıpkı vakitte Milano Belediyesi’ne cömert bir bağışta bulundu.

BVLGARI, “MAGNIFICA” YÜKSEK MÜCEVHERCİLİK KOLEKSİYONUNU MİLANO’DA SUNDUBvlgari CEO’su Jean-Christophe Babin – Serenay Sarıkaya

Roma kentinin, Bvlgari’nin sonsuz ilham perisi ve esin kaynağı olduğunu aslında biliyoruz. Bu aktiflikle Bvlgari, İtalya’nın üretim gücünün ve İtalyan hayat tarzının sembolü Milano’yu, varlıklı Magnifica yüksek mücevhercilik koleksiyonunda yer alan 2 harikulâde dizaynla onurlandırdı. Bu dizaynları kentin ikonik simgesi olan Sforzesco Kalesi’ne ithaf etti. Çok sayıda kuruma ve müzeye konut sahipliği yapan kale alanı, pırlantaların rubelit, malakit ve ametistle tamamlandığı iki nefes kesen broş dizaynına esin kaynağı oldu.

Bvlgari birinci gün, basının, müşterilerin ve Lily Aldrige, Chiara Ferragni, Ester Expósito üzere marka elçilerinin ortalarında bulunduğu konuklarını, Milano’nun ikonik La Scala’sında Pietro Mianiti’nin orkeestra şefliğinde çok özel bir konserde ağırladı. Konserde Giuseppe Verdi, Giacomo Puccini ve Vincenzo Bellini’nin en ünlü besteleri eşliğinde konuklar otantik bir İtalyan opera tecrübesinin büyüsüne kapıldılar.

İlginizi Çekebilir:  MÜCEVHER KRALİÇESİ: ELSA PERETTI

Moda Direktörü’müz Aslı Asil de Elle Türkiye ismine Bvlgari’nin davetlisiydi.

BVLGARI, “MAGNIFICA” YÜKSEK MÜCEVHERCİLİK KOLEKSİYONUNU MİLANO’DA SUNDU
İkinci gün ise Bvlgari Hotel Milano’nun bahçesi, konuklarını Magnifica koleksiyonundan çok özel mücevher ve saat dizaynlarının bir “canlı tablo” formatında sergilendiği heyecan verici bir davetle karşıladı. Michelin yıldızlı ünlü şef Niko Romito’nun konukları sıra dışı mönüsüyle baştan çıkardığı davette, İtalya’nın en genç orkestra şefi Beatrice Venezi, canlı bir performans sundu.

BVLGARI, “MAGNIFICA” YÜKSEK MÜCEVHERCİLİK KOLEKSİYONUNU MİLANO’DA SUNDU
Aktifliğe katılan ünlü isimler ortasında Türkiye’nin Bvlgari marka elçisi Serenay Sarıkaya’nın yanı sıra Ester Exposito, Lily De Wittgenstein, Solange Smith, Vittoria Puccini, Lily Aldrige, Anna Cleveland, Jaime Lorente, Alessandro Borghi, Tamu McPherson, Nieves Alavrez, Alessio Lapice, Svetlana Khodechenkova, Alejandro Speitzer, Tanja Lacroix ve Leo Gassman üzere yıldızlar vardı.

Milano kentine dayanağını gösteren ve kentin sakinleriyle güçlü bir dayanışma örneği sergileyen Bvlgari, birinci sefer Via Montenapoleone’deki ikonik mağazasında bir yüksek mücevhercilik atölyesi kurdu. Markanın sevenleri, mağazada 10 Haziran tarihine kadar Magnifica koleksiyonunu keşfetme talihi bulacak.

Markanın öteki heyecanlı bir haberi daha var. Bvlgari, Milano’nun en unutulmaz noktalarından Galleria Vittorio Emanuele II’i podyuma çevirmeye hazırlanıyor. Görkemli bir defileyi sinemaya çekecek; 21 Haziran tarihinde küresel ölçekte yayınlanacak sinema, kente eşsiz bir görünürlük kazandıracak.

BVLGARI, “MAGNIFICA” YÜKSEK MÜCEVHERCİLİK KOLEKSİYONUNU MİLANO’DA SUNDU
ELLE TÜRKİYE Moda YÖNETİCİSİ
ASLI ASİL

BVLGARI’NİN TÜRKİYEDEKİ BİRİNCİ MARKA ELÇİSİ SERENAY SARIKAYA OLDU!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat