ÇAĞDAŞ ROMANTİZMİ YANSITAN İŞBİRLİĞİ: H&M X BROCK COLLECTION

27.05.2021
A+
A-

H&M, LA merkezli bayan giysi markası Brock Collection ile olan iş birliğini duyurmaktan dolayı gurur duyuyor. Koleksiyonun odak noktası, geçmiş …

ÇAĞDAŞ ROMANTİZMİ YANSITAN İŞBİRLİĞİ: H&M X BROCK COLLECTION

H&M, LA merkezli bayan giysi markası Brock Collection ile olan iş birliğini duyurmaktan dolayı gurur duyuyor. Koleksiyonun odak noktası, geçmiş devirlere dair ipuçlarına sahip ve sokak giysisinin rahatlığıyla karıştırılmış, ulaşılabilir zenginlik barındıran çağdaş romantizm.

Kır çiçekleri, bağcıklı omuz askıları ve korseyi andıran ayrıntılar zanaatkarlığı vurgularken; Kadınsı silüetlerle bir ortaya gelen denim kesimler da kent Stilini hoş yansıtıyor. Büyüleyici hoşluktaki elbiseler, tek kesimler, denimler ve aksesuarlar daha sürdürülebilir materyallerden tasarlandı.

ÇAĞDAŞ ROMANTİZMİ YANSITAN İŞBİRLİĞİ: H&M X BROCK COLLECTION

Laura Vassar Brock ve Kristofer Brock tarafından 2014 yılında kurulan Brock Collection, sofistike lakin mütevazi Estetik anlayışıyla, vintage biçiminde modülleriyle olduğu kadar el işçiliğine ve kalıba yaptıkları vurguyla biliniyor. Çift, New York’ta Parsons School of Design okuluna devam ederken tanışmış ve markayı kurduktan sonra da Los Angeles’e yerleşmiş.

İş birliği, markanın artık imzası haline gelmiş olan hafif romantik ancak kent biçimini da yansıtan elbiseler, bluzlar, üstler, denim pantolonlar ve denim şortların yanı sıra ayakkabılar, takılar, el çantaları ve güneş gözlükleri üzere kesimleri barındırıyor. Üste oturan kalıplar ve masalsı fırfır ayrıntıları; uçuşan kumaşlar, kabarık etekler ve imza niteliğindeki balon kollu üstlerle gayretsiz bir flörtleşme halinde… Renk paleti siyah, soluk pembeler, kirli beyaz, krem rengi ve yıkanmış denim tonlarından oluşuyor. Koleksiyon daha sürdürülebilir gereçlerden yaratılmış; organik keten, organik pamuk, geri dönüştürülmüş pamuk, geri dönüştürülmüş polyester ve Tencel Lyocell.

İlginizi Çekebilir:  PSYCHEDELIC DESENLER BAŞIMIZI DÖNDÜRÜYOR

ÇAĞDAŞ ROMANTİZMİ YANSITAN İŞBİRLİĞİ: H&M X BROCK COLLECTION
“Lüks işçiliğiyle, kusursuz kalıp ve yapılarıyla tanınan ve ünlülerin yakından takip ettiği Brock Collection’la iş birliği yapmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Fakat dizaynlarının her vakit gerçekçi, niyetli ve kolay giyilebilir olmasındaki hoşluğu yadsımamalıyız – ki bence muvaffakiyetlerinin temel anahtarı bu. Romantizmi kutlamak ve onu daha fazla kişi için erişilebilir kılmak istiyoruz. Daha fazla sürdürülebilir gereç ekleyerek dünyanın dört bir yanından tüm müşterilerimizin aşık olacağına inandığım bir iş birliği yaratıyoruz,” H&M Tasarım Departmanı Lideri Maria Östblom

“Brock Collection her vakit, yeni bir izleyici kitlesine ulaştırmaktan dolayı çok memnun olduğumuz iki farklı ucu bir ortaya getiriyor; daha şık bir biçimle, mütevazi rahatlık. Koleksiyondaki her modül özel ve kendine has romantik bir cazibe barındırıyor ve bunu gayretsiz bir biçimde yapmayı başarıyor,” Brock Collection’ın Dizayncıları ve Ortak Kurucuları olan Laura Vassar ve Kristopher Brock

Brock Collection x H&M koleksiyonu, 3 Haziran’dan itibaren tüm dünyada seçili H&M mağazalarında ve hm.com’da satışa çıkacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat