CAMBRIDGE DÜKÜ VE DÜŞESİ YOUTUBER OLDU

06.05.2021
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde Prens William ve Kate Middleton, bir Youtube kanalı açtıklarını duyurdu. Toplumsal medyadaki varlıklarını güçlendirmeyi …

CAMBRIDGE DÜKÜ VE DÜŞESİ YOUTUBER OLDU

Geçtiğimiz günlerde Prens William ve Kate Middleton, bir Youtube kanalı açtıklarını duyurdu. Toplumsal medyadaki varlıklarını güçlendirmeyi planlayan Cambridge Dükü ve Düşesi, çağdaş vakte ahenk sağlıyor. Büyük duyurularını bir teaser fragman ile yapan Prens William ve Kate Middleton, açılışta eğlenceli bir sohbet yayınladı. Eşi Middleton’a, “Ne dediğine dikkat et zira bu çocuklar her şeyi kameraya alıyorlar” diyen Prens William’a karşılık olarak Kate Middleton da gülerek, “Biliyorum!” dedi.

Youtube kanalı açtıkları haberini Instagram sayfalarından da duyurmayı unutmayan Cambridge Çifti, “Hiç olmamasından geç olması yeterlidir — Youtube’dayız” yazdılar. Kate Middleton ve Prens William’ın toplumsal medyadaki değişimleri yalnızca Youtube kanalları değil! ‘Kensington Royal’ ismindeki Instagram hesap isimlerini ‘Duke and Duchess of Cambridge’ olarak değiştiren Middleton ve Prens William, internetteki projelerini genişletiyorlar.

İlginizi Çekebilir:  HAILEY BIEBER YOUTUBE KANALI AÇTI!

Prens William ve Kate Middleton’un yeni kanallarında ne cins içerikler olacağı şimdi bilinmiyor. Fakat giriş görüntüsüne bakacak olursak kanalın, Cambridge Çiftinin hayatlarına bir mercek tutacağını düşünüyoruz. Geçtiğimiz sene pandemi sebebiyle çalışmalarına konuttan devam eden Cambridge Çifti, birçok görüntü konferans ve Zoom aktifliğine katılmışlardı. Yavaş yavaş fizikî etkinliklere iştiraklerini artırsalar da Middleton ve Prens William’ın öncelikleri dijital üzere görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat