Çukur dizisinde ‘Şahran’ı kimin canlandıracağı muhakkak oldu

18.05.2021
A+
A-

Final için gün sayan Ay İmal imzalı Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’a yeni bir karakter katıldı. Çukur’un son kısmında Amca Cumali’nin …

Çukur dizisinde ‘Şahran’ı kimin canlandıracağı muhakkak oldu

Final için gün sayan Ay İmal imzalı Show TV’nin fenomen dizisi Çukur‘a yeni bir karakter katıldı.

Çukur’un son kısmında Amca Cumali’nin “Şahran gelene kadar beni koruyun” biçimindeki kelamları üzerine ‘Şahran’ karakterini kimin canlandıracağı merak konusu olmuştu. Çukur dizisinde amca Cumali’ye savaş açan Yamaç, Vartolu, Akın ve Cumali’nin yeni düşman olacak Şahran’ı Sarp Akkaya canlandıracak.

DİZİYE KONUK OYUNCU OLARAK GİRECEK

3 kısım sonra final yapacak dizide Sarp Akkaya’nın canlandıracağı Şahran, 24 Mayıs Pazartesi ekrana gelecek olan 129. kısmında ortaya çıkacak. Yeni transfer Sarp Akkaya, Çukur’un son 3 kısmında konuk oyuncu olarak yer alacak.

Çukur dizisinde ‘Şahran’ı kimin canlandıracağı muhakkak oldu Sarp Akkaya

ÇUKUR SON KISIMDA NELER OLDU?

Çukurlular, genç yaşta kaybettikleri Karaca ve Celasun’u sonsuzluğa uğurladılar. Kızını kaybetmenin acısıyla sarsılan Ayşe, Karaca’nın vefatından tüm Koçovalıları sorumlu tuttu.

İlginizi Çekebilir:  Güçlü takımı ve bahsiyle isminden kelam ettirecek olan Camdaki Kız dizisinin bilinmeyen kıssası ne?

Ayşe’nin ağır kelamlarından sonra Cumali, Amca’ya saldırmak üzere harekete geçti. Kahvenin önünde Cumali’nin yolunu kesen Çukurlu gençler, ona katılmak istediğini söyleseler de, daha evvel Amca’nın yanında yer aldıkları için hala büyük bir öfke duyan Cumali, herkese sert reaksiyon gösterdi.

Cumali, Akın, Metin ve Meke, Amca’nın deposuna atak düzenledi lakin burada kapana kısıldılar. Sıkıntı durumda kalan dörtlüyü, Damla’nın organize ettiği Çukurlular kurtardı. Cumali ise Amca’yı saklandığı yerden dışarı çıkarabilmek için güçlü bir bildiri göndermek gerektiğini söyledi ve depodaki tüm malları yaktı.

KOÇOVALI KARDEŞLERİN HİS DOLU ANLARI

Cumali de Salih’e takviyesini gösterirken, Koçovalı kardeşler yine bir ortaya gelerek birbirine kenetlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat