Dekorasyonda Yapılan Hatalar Nelerdir?

31.10.2018
A+
A-
Dekorasyonda Yapılan Hatalar Nelerdir?

Dekorasyon insanların Estetik ve zevklerine eklenen Moda ekseninde oluşur. Bundan dolayı herkesin farklı bakış açısına göre şekillenir. Dekorasyon yapmak için hemen hemen herkes sadece zevkli tercihler yapmanın yeterli olacağı konusunda hemfikir iken unutulmaması gereken bazı uzmanlık alanlarının da var olduğudur. Çünkü iyi bir masayı ışık almayan bir alana yerleştirmek büyük ölçüde hata olacağından doğal olarak da Dekorasyon hatası olacaktır. Bunun için Dekorasyonda yapılan hatalar nelerdir? sorusunun cevabından emin olmadan Dekorasyon yapmaya başlamamalısınız.

Alanı Değerlendirmemek

Sizin aklınızdaki Dekorasyon fikirlerine uymayan bir alanda Dekorasyon çalışması yapmak bazı fikirlerin değişmesine neden olur. Çünkü aksi halde davranmak büyük ölçüde sonu hüsranla biten sorunlara neden olacaktır. Bunun için ilk önce alanın durumu hakkında bilgi sahibi olunmalı ve ardından Dekorasyon fikirlerine geçilmelidir. Aklınızdaki fikirleri uymayacağını bilerek alana uyarlamaya çalışmak iyi bir Dekorasyon örneğinin oluşmasına neden olmaz.Dekorasyonda Yapılan Hatalar Nelerdir?

Zevkler ve Moda Konusundaki Karışım

Zevkleriniz kadar Moda ile de karşılaştırmalar yaptıktan sonra daz Dekorasyona başlamak yerine bir karar olacaktır. Çünkü aklınızdakiler ile uyuşmayan ürünleri temin etmek ve Dekorasyon yapacağınız yerleri bu tarz ürünler ile doldurmaya çalışmak hem maliyet açısından hem de zaman açısından oldukça zor olacaktır. Bunun için siz de Moda ve trendleri takip ederek kendinize özgü alanlar yaratmaya çalışmalısınız. Özgün olmak sizi daha da iyi Dekorasyonlar yapmaya itecektir. Siz de kesişimler bulmaya ve daha özgün çalışmalar yapmaya yönelik davranmaya çalışmalısınız.

İlginizi Çekebilir:  Yeni Doğan Bebekler İçin Ay Ay Bebek Beslenmesi

Mimari Detaylar

Almayı düşünDüğünüz takımın rengi sizin enerjinizi etkileyecektir. Bilimsel olarak yapılan çalışmalar bu şekilde olduğunu ortaya koymuştur. Bunun için mimari ve teknik konular hakkında bilgi sahibi olmak da Dekorasyon konusunda hata yapma riskinizi azaltır. Ayrıca ışık ve doğru açının yakalanması da önemlidir. Çünkü doğru yerleştirilmeyen malzemelerden doğru bir Dekorasyon ortaya çıkması beklenemez. Bunun için mimari açıdan size yardımcı olacak birisinden destek ve öneri almanız gerekebilir. Daha kullanışlı ve dekore edilmiş alanlar oluşturulmasında farklı bir bakış açısı daha çok işinize yarayacaktır. Abartıdan da uzak durulmalıdır.

Umut
Umut
9 Kadın haber sitesinde yazar. Hayatı boyunca bir çok projede rol alarak kendini geliştirmeye devam etmekte. Kendisinin bilgilerinden faydalanabilir içeriklerini büyük keyifle okuyabilirsiniz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat