Demet Akalın’ın “Kızım bile seyretmiyor, yazık” dediği Aleyna Tilki’den manidar cevap

19.03.2021
A+
A-

Bir periyot sık sık Aleyna Tilki ile bir ortaya gelen ve genç müzikçiyi yere göğe sığdıramayan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde zehir zemberek …

Demet Akalın’ın “Kızım bile seyretmiyor, yazık” dediği Aleyna Tilki’den manidar cevap

Bir periyot sık sık Aleyna Tilki ile bir ortaya gelen ve genç müzikçiyi yere göğe sığdıramayan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş; “Dünya starı olacağım dedi yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Müziğini dünya starı bir kızdan almadı mı? Bayan paylaşmadı bile. Bize kimse o kadar takviye çıkmadı. Ben birinci çıktığında çok takviye oldum. Olmuyor yani zorlamanın manası yok. ‘Ben dünya starı olacağım’ diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyor” tabirlerini kullanmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Programlarıyla yıllara damga vuran Esra Ceyhan, değişimiyle yine gündem oldu

“KİM NE DEMİŞ BAKMAM”

Gazetecilerle karşılaşan Tilki ise bu kelamlara manidar bir formda cevap vererek, “Kim ne demiş bakmıyorum bile. Yalnız çalıştığım grup Grammy aldı, beni eleştirenler asıl onu konuşsunlar!” dedi.

“OYUNCULUK MESLEĞİM OLMAYACAK”

Aleyna Tilki, oyunculuğa devam edip etmeyeceği sorusuna ise şu cevabı verdi: “Oyunculuk denilemez aslında. Ben bir müzikalde oynadım. Ve geriye dönüp baktığımda uygun ki yer almışım diyorum. Lakin oyunculuğa dair bir mesleğim olmayacak.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat