DOĞALLIĞIN VE KALİTENİN SİHİRLİ DOKUNUŞU: BEAUTÉ D’ÆGÉ

11.05.2021
A+
A-

Ege bölgesinin eşsiz bitkileri, eşsiz tarihi ve tanrıçalarının hoşluğundan ilham alan bir marka… Beauté d’Ægé, doğallık, kalite ve lüksün …

DOĞALLIĞIN VE KALİTENİN SİHİRLİ DOKUNUŞU: BEAUTÉ D’ÆGÉ

Ege bölgesinin eşsiz bitkileri, eşsiz tarihi ve tanrıçalarının hoşluğundan ilham alan bir marka… Beauté d’Ægé, doğallık, kalite ve lüksün eksiksiz birleşimi ile yaş almanın en hoş halini sunarak, cildinize sihirli bir dokunuş yapıyor.

Beauté d’Ægé, kalite, dünyadaki tüm canlıların sıhhatine verdiği kıymet, büyüleyici hoşluğu doğal özlerle ortaya çıkarma üzere asla ödün vermeyeceği öncelikleri ve pahalarını eserleriyle sunuyor. Markanın bu kıymetlerini yansıttığı Lavish, Enlight ve Botaniste isimli üç eseri, bakımına kıymet veren bayanları bekliyor.
DOĞALLIĞIN VE KALİTENİN SİHİRLİ DOKUNUŞU: BEAUTÉ D’ÆGÉMarkanın kurucusu Aslı Osma Kender, kokusu, dokusu ve içerikleri ile 35 yaş üstü bayanlara yönelik, lüks, pak ve etraf dostu eserlerini ihtimamla yarattı. Kender, kırışıklıklara karşı savaşan, daha sıkı, renk istikrarını ve ışıltısını sağlayan eserlerin, günlük hayatınızın ve güzelliğinizin vazgeçilmezi olacağını belirtiyor.

İlginizi Çekebilir:  En İyi Kolajen İçerikli Cilt Bakım Ürünleri

Bayanların gereksinimlerine yönelik hem doğal, hem de tesirli içeriklere sahip Beauté d’Ægé eserleri, anında rahatlatma ve uzun vadede kalıcılık vadediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat