Doğan Cüceloğlu son seyahatine uğurlanıyor

19.02.2021
A+
A-

83 yaşındaki psikolog ve muharrir Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu geçen salı günü Beşiktaş’taki meskeninde hayatını kaybetmişti. Cüceloğlu için, bugün …

Doğan Cüceloğlu son seyahatine uğurlanıyor

83 yaşındaki psikolog ve muharrir Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu geçen salı günü Beşiktaş‘taki meskeninde hayatını kaybetmişti. Cüceloğlu için, bugün Beşiktaş’taki Levent Afet Yolal Camii’nde cenaze merasimi düzenleniyor.

EŞİ VE YAKINLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Cüceloğlu’nun Türk Bayrağına sarılı tabutu, mescide getirildi. Eşi Yıldız Hacıevliyagil Cüceloğlu, ailesi ve yakınları, Cüceloğlu’nun tabutu başında gözyaşı döktü. Ünlü müellifin cenazesi, kılınacak cenaze namazının akabinde Aşiyan Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Doğan Cüceloğlu son seyahatine uğurlanıyor

AORT DAMARINDA YIRTILMA

Ünlü müellifin konutunda meyyit bulunmasının akabinde olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Doğan Cüceloğlu’nun mevt nedeniyle ilgili birinci inceleme sonuçları netleşti. Yapılan incelemelerde İsimli Tabip Cüceloğlu’nun Aort damarında yırtılma olduğunu ve buna bağlı olarak vefatının gerçekleştiğini belirledi.

İlginizi Çekebilir:  Burcu Davet ile anılan Emre Altuğ'un kapalı aşkı ortaya çıktı

Öte yandan, olay yerine giden cumhuriyet savcısının Doğan Cüceloğlu’nu üzerine çarşaf örtülmüş ve yatar vaziyette bulduğu öğrenildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan birinci açıklamada ise, “Müteveffada baş kısmında düşmeye bağlı kanamanın olduğu anlaşılmış olup, husus ile ilgili çalışmalar devam etmektedir” denilmişti.

EŞİNİN BİRİNCİ TABİRİ

Olay yerinde alınan birinci sözlerde ise Cüceloğlu’nun eşi Yıldız Cüceloğlu’nun, saat 13.30’da meskenden çıktığını, bilinen bir rahatsızlığı olmayan eşinin 2 yıl evvel kalp ameliyatı geçirdiğini anlatarak, paklık görevlisine de güvendiklerini söylediği öğrenildi.

Doğan Cüceloğlu son seyahatine uğurlanıyor

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat