DÜNYA AYI’NDA AVEDA’NIN HEDEFİ MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ÇOK BİREYE PAK SU ULAŞTIRMAK

29.03.2021
A+
A-

Dünyayı müdafaayı misyon edinen Aveda, Dünya Ayı’nda, bir sefer daha paydaşlık içinde olduğu Charity: Water’ı desteklemeyi unutmuyor ve 2021 …

DÜNYA AYI’NDA AVEDA’NIN HEDEFİ MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ÇOK BİREYE PAK SU ULAŞTIRMAK

Dünyayı müdafaayı misyon edinen Aveda, Dünya Ayı’nda, bir sefer daha paydaşlık içinde olduğu Charity: Water’ı desteklemeyi unutmuyor ve 2021 yılında da gereksinimi olan insanlara pak su sağlamaya çalışıyor.

1999 yılından bu yana, Aveda’nın kurucusu Horst Rechelbacher’ın markanın yıllık düzenlenen Dünya Ayı kampanyası için dünya çapında çevresel problemler için yaklaşık 65 milyon dolar toplayarak değerli bir tesir yarattı. Bu yıl, ortağı Charity: Water ile birlikte Aveda, 2021 Dünya Ayı boyunca Hindistan, Nepal, Madagaskar ve Etiyopya’da muhtaçlığı olan insanları korumak ve onlara pak su sağlamak için 2 milyon dolardan fazla para toplama misyonunu üstleniyor.

Gereksinimi olan insanlara pak su sağlama misyonunu desteklemek ve 2 milyon dolardan fazla para toplama gayesine ulaşmak için Aveda’ya takviye olmak isterseniz aşağıdaki fırsatları değerlendirebilirsiniz…

  1. TANIŞMA SETLERİ: Aveda’nın çok satan Tanışma Setlerinin (Aveda’nın Nutriplenish, Botanical Repair ve Invati Advanced serilerinden eserler içeren) satışından Charity: Water’a 5 dolar bağışlayacaktır.
  2. 22 NİSAN DÜNYA GÜNÜ BAĞIŞI: Aveda, 2021 Dünya Günü’nde (22 Nisan) ABD’de ve birçok farklı ülkedeki mağazalarının ve online satışlarının %100’ünü Charity: Water’a (600.000$’a kadar) bağışlayacak.
  3. ONLARIN AYAKKABILARINDA 3,7 MİL YÜRÜYÜŞ: MoveSpring iştiraki ile Aveda, Nisan ayı boyunca sanal bir Dünya Ayı RunWalk’a konut sahipliği yapacak. Herkes, gelişmekte olan ülkelerde insanların su kaynaklarına yürüdükleri ortalama uzaklık olan 3,7 mil koşmak yahut yürümek için kayıt yaptırmaya ve bu aktifliğe katılmaya davet ediliyor. 25 dolarlık giriş fiyatı, muhtaçlığı olan insanlara pak su sağlanmasına yardımcı olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat