Ebru Şallı ve Hadise uyku felcine yakalandı

24.02.2021
A+
A-

Sarah Pinborough’un kitabından uyarlanan ve son günlerin tanınan dizisi haline gelen Behind The Eyes, ünlü isimlerin yaşadığı uyku felci …

Ebru Şallı ve Hadise uyku felcine yakalandı

Sarah Pinborough’un kitabından uyarlanan ve son günlerin tanınan dizisi haline gelen Behind The Eyes, ünlü isimlerin yaşadığı uyku felci hastalığını gün yüzüne çıkardı. Diziyle birlikte toplumsal medyada sıkça konuşulmaya başlanan uyku felcine dünyadan ve Türkiye‘den birçok ünlü ismin yakalandığı öğrenildi.

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER UĞRAŞ EDİYOR

Dünyaca ünlü isimler Kendall Jenner, Jimmy Kimmel, Jennifer Aniston, Rihanna, Lady Gaga ve Madonna’nın da yakalandığı bu hastalık, Türkiye’den de ünlü isimleri tesiri altına aldı. Halk ortasında karabasan olarak bilinen uyku felci ile annesi intihara kalkışan ünlü müzikçi Hadise ve yakın vakitte oğlunu kaybeden model Ebru Şallı‘nın da gayret ettiği öğrenildi.

İlginizi Çekebilir:  Esra Erol'da akıllara sakinlik veren olay! "Pazara gidiyoruz" diyerek meskenden çıkan iki elti birebir adama kaçtı

UYKU FELCİ NEDİR?

Bilhassa günlük ömür içerisinde karşılaşılan sorunlar ve pandemi nedeniyle yaşanılan gerilim, uyku bozukluğunu tetikleyerek felce sebep oluyor. Kişinin uyandığında ya da uykuya daldığı esnada ortaya çıkan uyku felci, kişiyi hareket edemez ve konuşamaz hale getiriyor. Birkaç dakika boyunca süren bu durum, kişinin vahim bir tecrübe yaşamasına sebep oluyor.

Ebru Şallı ve Hadise uyku felcine yakalandı

Ebru Şallı ve Hadise uyku felcine yakalandı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat