EKSİKSİZ SARIŞINLIĞIN SIRRI AVEDA’DA!

23.04.2021
A+
A-

Doğal ve vegan içeriklere sahip Aveda, birinci kullanımda bile sarı saçları canlandırmak için formüle edilen 96% doğal türevli, vegan ve silikon …

EKSİKSİZ SARIŞINLIĞIN SIRRI AVEDA’DA!

Doğal ve vegan içeriklere sahip Aveda, birinci kullanımda bile sarı saçları canlandırmak için formüle edilen 96% doğal türevli, vegan ve silikon içermeyen yeni Blonde Revival koleksiyonunu tanıttı. Profesyonel saç boyası uzmanları ile bir ortaya gelen Aveda, sarı saçlıların kuaförden yeni çıkmış üzere canlı saçlara ve tonlara daha uzun müddet sahip olmaları, meskende de saçlarının rengini canlandıracak bir bakım yapabilmeleri için üç tesire sahip bir saç bakım sistemi geliştirdi.

EKSİKSİZ SARIŞINLIĞIN SIRRI AVEDA’DA!

Yeni Blonde Revival sistemi, birinci kullanımda bile daha parlak, canlı ve aydınlık sarı tonlar için saçta istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları nötralize ediyor. Pekala mor şampuan ve saç kreminden oluşan bir meskende bakım ritüeli olan Blonde Revival sisteminin 3 tesire sahip renk canlandırma sistemi nasıl çalışıyor?

  1. Yeni boyanmış üzere görünen canlı sarı tonlar sağlıyor: Güçlü mor pigmentler, saçtaki istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları nötrlemeye yardımcı olarak daha parlak ve aydınlık sarı saçlar sağlıyor.
  2. Saçı yumuşatıyor: Acai ve çarkıfelek meyvesi üzere besleyici hafif yağların karışımı, çok süreç görmüş sarı saçları nemlendirir ve her saç teline inanılmaz bir yumuşaklık kazandırıyor.
  3. Saça pürüzsüzlüğünü geri kazandırıyor: Harika sarı tonu elde etmek için tekrarlanan cila ve saç rengi açma süreci, saçınızın yapısını da etkileyebilir. Bu besleyici sistem, her bir saç teline anında nüfuz ederek pürüzsüz ve canlı görünmesini de sağlıyor.
İlginizi Çekebilir:  ARTISTRY STUDIO YENİ KOLEKSİYONUNDA HAYALLER KENTİNDEN İLHAM ALIYOR

EKSİKSİZ SARIŞINLIĞIN SIRRI AVEDA’DA!

%96 doğal türevli olan Blonde revival sistemi, silikon ve sülfat temizleyici içermiyor. Öteki tüm Aveda eserleri üzere hayvan dostu olan bu eser tıpkı vakitte vegan. Blonde revival eserleri, elektrik ve doğal gaz kullanımımızı dengeleyen yenilenebilir güç kredileri ve karbon dengelemeleri yoluyla %100 rüzgar ve güneş gücü ile üretildi. Her açıdan etrafa hassas olan Blonde revival ambalajı da etrafa itina gösterilerek tasarlandı. En az %65 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş polipropilen ile üretilen ambajlar, etrafa ziyan vermeden bakım yapmanızı sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat