ELVEDA GÖZENEKLER

27.05.2021
A+
A-

Tanınan inancın bilakis gözenekli görünümü giderebilirsiniz! Evet, gözeneklerinizin boyutunu fizikî olarak değiştirmeniz mümkün değil. Bu birden …

ELVEDA GÖZENEKLER

Tanınan inancın bilakis gözenekli görünümü giderebilirsiniz! Evet, gözeneklerinizin boyutunu fizikî olarak değiştirmeniz mümkün değil. Bu birden fazla vakit genetik olabiliyor lakin derin bir paklık süreci ile tıkalı gözeneklerinizi açarak daha pürüzsüz bir cilt dokusuna sahip olabilirsiniz. Kirlilik üzere çevresel faktörler ile gözenekleriniz günlük olarak kir ve bakteri ile doluyor. Sivilce ve siyah nokta üzere meselelerin temeli de tıkalı gözeneklere dayanıyor. İşte bu nedenle Cilt bakımındaki en kıymetli adım yüz temizliği!

Bununla birlikte farklı cilt tipleri ile gözenek görümünüz çok daha fazla olabiliyor. Aynaya baktığınızda eşitsiz ve büyük gözeneklerden şikayet ediyorsanız gaye odaklı eserlere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Maskeler, serumlar ve temizleme eserleri ile gözeneklerinizde biriken kiri ve bakterileri yok ederek hayal ettiğiniz ve asla gerçekleşmeyeceğini düşünDüğünüz o görünüme kavuşabilirsiniz.

Cilt temizleme aygıtları yahut fırçalar eşliğinde uygulayabileceğiniz gözenek odaklı cilt bakım eserleri yalnızca büyümüş gözenek sıkıntısını değil tıpkı vakitte akne oluşumu, sivilce ve cilt tonu eşitsizliği üzere birçok sorunu ortadan kaldırabiliyor. Kil maskeleri, nazik asitli serumlar yahut scrub temizleme eserleri ile güne pak ve ışıltılı bir cilt ile uyanabilirsiniz.

Gözenek şikayetinize kesin ve tesirli bir tahlil arıyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz eserleri inceleyebilirsiniz…

ELVEDA GÖZENEKLER

1

Visionnaire Advanced Skin Corrector, 880 TL LANCOME lancome.com.tr

Formülü ile cilt dokusu görünümünü yenileyen bu serum kırışıklık, gözenek ve eşit olmayan cilt dokusu görünümünün azalmasını sağlıyor. Cildi daha pürüzsüz ve yumuşak bir hale getiren bu serumu sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

2

Bambu Kömürü İçeren Gözenek Arındırıcı Nemlendirici, 279 TL ORIGINS origins.com.tr

Akne aykırısı ve yağsız olan bu nemlendirici, içeriğindeki salisilik asit ile cildi arındırıyor. Gün uzunluğu nemlendirme sağlarken yeni sivilce oluşumunu engelleyen bu nemlendirici bambu kömürü içeriği ile gözenekleri derinlemesine temizliyor.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

3

Küresel Perfect Pore Minimizer, 2,035 TL SISLEY beymen.com

Gözeneklerin küçülmesini sağlarken tıpkı vakitte cilt yüzeyini pürüzsüzleştiren bu eser, ciltteki fazla sebumu gidererek mat bir görünüm yaratıyor.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

4

Blackhead Solutions 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub, 220 TL CLINIQUE clinique.com.tr

İlginizi Çekebilir:  Saça Muz Maskesi Nasıl Yapılır?

Gözenek ve siyah noktalara karşı 3’ü 1 ortada bir tesir sağlayan bu eser, temizleme, arındırma ve maske tesiri yaratıyor. Gözeneklerin tıkanıklığına neden olan kiri ve meyyit hücreleri temizleyen bu eser, ciltteki fazla yağın denetim altına alınmasını sağlıyor.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

5

Seaweed Gözenek Temizleyici Yüz Peelingi, 149.90 TL THE BODY SHOP thebodyshop.com.tr

Bu sabunsuz yüz peelings tıkanmış gözenekleri derinlemesine temizliyor. Arındırıcı jojoba çekirdeği ve zeytin çekirdeği parçacıkları sayesinde cildi fazla sebumdan arındıran bu peeling, daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

6

Pore Control Gözenek Tersi Serum, 649 TL CLARINS sephora.com.tr

Daha pürüzsüz bir cilt dokusuna kavuşmanızı sağlayan bu serum, ışıltılı ve pak bir cilt görünümü için gözenekleri en aza indiren bir formüle sahip.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

7

Gözenek Sıkılaştırıcı Serum, 855 TL ESTEE LAUDER esteelauder.com.tr

Gözeneksiz ve pürüzsüz bir cilde kavuşturan bu serum tıpkı vakitte cilt tonunu eşitliyor. Çizgi ve kırışıklık üzere cilt yüzeyindeki kusurların görünürlüğünü azaltan bu serum gözenek görünümünü ortadan kaldırıyor.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

8

Alpha Beta Pore Perfecting and Refining Serum, £68 DR. DENNIS GROSS SKINCARE cultbeauty.co.uk

Genişlemiş gözenekleri, siyah noktaları ve tıkanıklığı gideren bu serum, glikolik, laktik, malik, sitrik ve salisilik asit olmak üzere tüm hidroksit asit cinslerini içeriyor. Gözenekleri meyyit hücrelerden temizleyen ve cilt tonunu eşitleyen bu serum bakteri oluşumunu önleyerek pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

9

Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser, 229 TL KIEHL’S kiehls.com.tr

Cildi arındırmak ve derinlemesine temizlemek için olağan ve yağlıya dönük ciltler için formüle edilen bu temizleyici, nazik ve yavaşça köpüren bir yapıya sahip. Amazon Beyaz Kili ve inceltilmiş diyatomik toprak partikülleri sayesinde ciltteki gözenek görünümünü azaltan bu temizleyici birebir vakitte artıran yüzey kirini, toksinleri ve yağları temizliyor.

Getty Images
ELVEDA GÖZENEKLER

10

​Pore Minimizer Gözenek Bakımı, 342 TL GUERLAIN sevil.com.tr

Gözenekleri sıkılaştıran ve gözle görülür formda aza indiren bu eser, içeriğindeki kil ve çinkonun birleşimi ile cildin nefes almasını sağlıyor.

Getty Images
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat