EMMA CORRIN VE HARRY STYLES’IN MY POLICEMAN SİNEMASINDAN BİRİNCİ FOTOĞRAFLAR

22.05.2021
A+
A-

Emma Corrin ve Harry Styles’ın yeni projesi My Policeman setinden fotoğraflar gelmeye başladı. Bethan Roberts’ın tıpkı isimli kitabından …

EMMA CORRIN VE HARRY STYLES’IN MY POLICEMAN SİNEMASINDAN BİRİNCİ FOTOĞRAFLAR

Emma Corrin ve Harry Styles’ın yeni projesi My Policeman setinden fotoğraflar gelmeye başladı. Bethan Roberts’ın tıpkı isimli kitabından uyarlanan My Policeman, Marion (Emma Corrin), Tom (Harry Styles) ve David (Patrick Hazelwood) ortasında yaratılan ve iki farklı tarihi anı temsil edilen bir aşk üçgenini anlatıyor.

EMMA CORRIN VE HARRY STYLES’IN MY POLICEMAN SİNEMASINDAN BİRİNCİ FOTOĞRAFLAR
Sinemanın birinci kısmında, 50’lerde Tom’un David’e olan ani aşk tutkusuyla sarsılan genç çift Marion ve Tom’un acıları, gerginlikleri ve kapalı kıskançlıkları anlatılıyor; hepsi de eşcinselliğin hala yasa dışı olduğu İngiltere’nin geçmişiyle… İkinci kısımda ise, kırk yıl süren ayrılığın akabinde 90’ların sonunda David, Tom ve Marion’un hayatına tekrar giriyor; 40 yıl evvelki olaylar hakkında yeni dengesizlikler ve yeni karışıklar ortaya çıkıyor.

EMMA CORRIN VE HARRY STYLES’IN MY POLICEMAN SİNEMASINDAN BİRİNCİ FOTOĞRAFLARHarry Styles, Christopher Nolan’ın yönettiği Dunkirk sineması ve Olivia Wilde’ın yönettiği Don’t Worry Darling tansiyon sinemasından sonra My Policeman sinemasında oynamış oluyor. Styles’in oynadığı 1950’lerde tıpkı tarihî periyotta geçen üç sinemadan ikisine bakılırsa (Don’t Worry Darling ve My Policeman), devir drama konusuna inkâr edilemez bir halde tutkulu olduğu görülüyor.

İlginizi Çekebilir:  ANGELİNA JOLIE VE BRAD PITT'İN VELAYET DAVASI SONUÇLANDI

Tony Mükafatı sahibi Michael Grandage tarafından yönetilen ve Homeland için Oscar adayı Ron Nyswaner tarafından yazılan sinema, Amazon Prime’da yayınlanacak. Sinemanın çıkış tarihi hakkında hala bir haber yok lakin fotoğraflara bakılırsa, çekim çoktan başlamış durumda.

Ve Polis Bobby olarak Harry Styles nitekim olağanüstü görünüyor. Sizce de o denli değil mi?

EMMA CORRIN VE HARRY STYLES’IN MY POLICEMAN SİNEMASINDAN BİRİNCİ FOTOĞRAFLAREMMA CORRIN VE HARRY STYLES’IN MY POLICEMAN SİNEMASINDAN BİRİNCİ FOTOĞRAFLAR

EMMA CORRIN VE HARRY STYLES YENİ BİR SİNEMA İÇİN BİR ORTAYA GELİYOR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat