En Güzel Kombinleri Nasıl Yapabilirim?

07.11.2018
A+
A-
En Güzel Kombinleri Nasıl Yapabilirim?

Kadınları giyim kuşam konusunda en zor duruma düşüren konu, giysi kombini oluşturmaktır. Kadınların çoğu en güzel kombinleri nasıl yapabilirim? konusunda düşünerek, seçim yapmakta zorlanırlar. Kadınların kombin yaparlarken dikkat edecekleri en önemli noktalar, vücut şekilleri, boyları ve giyim ürünlerindeki çeşit sayısıdır.

Giyim Ürünlerindeki Çeşitlilik

Kadınlar öncelikle gardıroplarındaki ürün çeşitliliğini dikkate almalıdır. Giyecekleri ve beğendikleri giysilerini bir alanda toplayarak, farklı bir imaj yaratacakları giysileri ayrı bir bölümde tutmalıdır. Kadınlar giyim alışverişleri sırasında satın aldıkları ürünlerde birbirini tamamlayacak ürünleri satın almalıdır. Desenli veya çizgili bir parça ile düz bir parçayı birleştirecek şekilde alışveriş yapmalıdır. Fazla abartıya kaçmadan kombin üzerinde bir detayı öne çıkarmalı ve hoş görüntüyü sağlamalıdır. Hazırlayacakları kombinler için ufak aksesuarları da göz önünde bulundurmaları ve gardıroplarında ayrı bir bölmeye de onları yerleştirmelidir. Fular, eşarp, şapka, gözlük, çanta, ayakkabı ve takı aksesuarları kombin yaparken en önemli parçalardır. Kombinlere son rötuşlar bu aksesuarlarla yapılacak ve son şeklini vereceklerdir.En Güzel Kombinleri Nasıl Yapabilirim?

Vücut Şekillerine Göre Kombin Yapımı

Kadınlar kombin yapmadan önce vücut şekillerine göre tercih yapmalıdır. Kilolu olan Kadınlar öncelikle enine çizgili olan hiç bir kıyafeti tercih tanıtım videosu etmemelidir. Ayrıca büyük desenler ve çiçekler olan giysileri tercih etmemelidir. Sade ve küçük çiçekleri bulunan giysileri tercih etmeleri ve düz renk parçalarla kombini tamamlamalıdır. Koyu renk tercih tanıtım filmi çekimi edilmesi de önerilenler arasında yer alır. Ayrıca kapri ürün kullanılacaksa boyuna çizgili kapri modeller tercih edilmelidir. Kilo sorunu bulunmayan Kadınlar ise renk ve desen uyumuna dikkat etmelidir.

İlginizi Çekebilir:  Ayak Altındaki Nasırlardan Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Boy Durumuna Göre Kombin Yapımı

Özellikle kısa boylu Kadınların golf ve kapri pantolonlardan uzak durmaları gerekir. Pantolon tercihinde uzun ve dar paçalı modeller tercih edilmeli ve üzerine dar tanıtım filmi ve kısa bluz giyilmelidir. Kış aylarında üzerine kısa bir ceket, yaz aylarında ise ince bir penye hırka ile kombinlenmelidir. Etek bluz kombinlerinde ise etekte mutlaka yırtmaç olmalı bluz eteğin bel hizasında olmalıdır. Elbise seçiminde belden völanlı elbise tercih edilmeli ve elbise üzerinde yırtmaç bulunmamalıdır.

Ahu Mengeç
Ahu Mengeç
Merhabalar ben Ahu, sizlere moda, güzellik ve sağlık kategorilerinde içerikler hazırlayacağım. Umarım yazılarımı beğenerek ve keyifle okursunuz. Daha çok yazımız var çok bana ulaşmak için ahu.mengec@9kadin.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat