Eski model Senem Kuyucuoğlu’nun kız arkadaşıyla öpüşme pozu ortaya çıktı

31.03.2021
A+
A-

2009 Türkiye Hoşu Senem Kuyucuoğlu, uyuşturucu unsur kullanımı, cinsel yönelim kararı ve hayat biçiminden ötürü modellik mesleğini noktalamıştı …

Eski model Senem Kuyucuoğlu’nun kız arkadaşıyla öpüşme pozu ortaya çıktı

2009 Türkiye Hoşu Senem Kuyucuoğlu, uyuşturucu unsur kullanımı, cinsel yönelim kararı ve hayat biçiminden ötürü modellik mesleğini noktalamıştı. Uzun vakittir gündemde olmayan Kuyucuoğlu, sevgilisiyle verdiği pozdan ötürü yine isminden kelam ettirdi.

KIZ ARKADAŞIYLA DUDAK DUDAĞA

Eşcinsel olduğunu açıkladıktan sonra kendisi üzere model olan bir bayanla aşk yaşamaya başlayan Senem Kuyucuoğlu, pozuyla gündem oldu. 30 yaşındaki eski modelin kız arkadaşıyla öpüştüğü esnada çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Eski model Senem Kuyucuoğlu’nun kız arkadaşıyla öpüşme pozu ortaya çıktı

“CİNSEL EĞİLİMİMİ HERKESTEN UZAK YAŞADIM”

Senem Kuyucu konuk olduğu Katarsis X-TRA programında özel hayatı için “Yaptığım hiçbir şeyden utanmadım. Her şey benim hayatımın bir kesimiydi. Utandığım tek şey şu oldu, kalkıp reaksiyon vermem gereken anda o denli bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kaldım, mağdur olmak zorunda kaldım. Kendime bunu yakıştıramadım. Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim. Ama en yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat