Esra Erol’da yasak aşk cinayeti savı ortalığı karıştırdı! Çekiçle öldürüp gömmüş

06.05.2021
A+
A-

Onur Okul, kayıp olan eşi Nazlı Okul’u bulmak için kayınvalidesi Ayşe ile birlikte Esra Erol’a başvurdu. Nazlı’nın bulunması için Esra Erol’a …

Esra Erol’da yasak aşk cinayeti savı ortalığı karıştırdı! Çekiçle öldürüp gömmüş

Onur Okul, kayıp olan eşi Nazlı Okul’u bulmak için kayınvalidesi Ayşe ile birlikte Esra Erol‘a başvurdu. Nazlı’nın bulunması için Esra Erol’a başvuran aileye bugün Esra Erol ve takımından sevindirici bir haber geldi.

CANLI YAYINA KATILDI

Esra Erol ve grubunun ulaştığı Nazlı Okul, stüdyoya gelerek canlı yayına katıldı. Nazlı’nın yeni görünümü herkesi şoke ederken Cüneyt ile ilgili ortaya çıkan bir gerçek de adeta kan dondurdu.

ANNEDEN SİTEM: SANA YAZIKLAR OLSUN

Anne Ayşe Hanım kızı gelir gelmez “Sana yazıklar olsun” diyerek sitem etti. Ayşe Hanım, şöyle konuştu:

“Sana yazıklar olsun, sana eyvahlar olsun. Sen çöpten yemek yerken biz seni bulduk sahip çıktık madem bundan da ayrılacaktın niçin öbür yere gittin benim yanıma gelmen lazımdı”

“BENİ DAİMA DÖVÜYORDU”

Nazlı Okul da şiddet görDüğünü lisana getirerek şu sözleri kullandı:

“Şeref Beni dövüyordu. Babasına kızsın, çocuklarına kızsın soluğu bende alıyordu. Ben şiddet gördüğümü aileme söyleyemedim. Kaçmak zorunda kaldım zira bunaldım. Bütün eşyalarımı yem çuvalına koydum soranlara da çöp atmaya gidiyorum dedim. Ben bunalımdaydım, berbat olay olduktan sonra ondan daha da soğudum. Aileme bu olayları söyleyemedim zira ailemin başı belaya girerdi”

İlginizi Çekebilir:  Microsoft'un kurucusu Bill Gates, eşinden boşanıyor

Esra Erol’da yasak aşk cinayeti savı ortalığı karıştırdı! Çekiçle öldürüp gömmüş

“KÖYDE BUNALINCA CÜNEYT BEYEFENDİ İLE TANIŞTIM”

Nazlı Okul’un açıklamalarının akabinde Erdem Beyefendi, eşine “Parmağında yüzük, boynunda kolyesi ve kulağında küpen vardı onlara ne oldu?” sorusunu yöneltti. Takılarını satarak kendisine elbise aldığını belirten Nazlı Hanım ise “Köyde bunaldığım için toplumsal medyada Cüneyt ile tanıştım. O çok güzel bir insan beni anlıyor” dedi.

PLANLI CİNAYET ARGÜMANI

Nazlı Hanım, yayın sırasında “Cüneyt tartıştığı birini öldürdüğü için cezaevine girdi” diyerek herkesi şoke etti. Bunun üzerine ismini vermek istemeyen bir izleyici canlı yayına telefonla bağlanarak, “Cüneyt, 1-2 yıl evvel eşinin görüştüğü bir kişiyi planlı olarak öldürdü” dedi.

“HALA BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ”

Nazlı Hanım’ın “evlenmiş ayrılmış ve elektrik işiyle uğraşan biri” dediği Cüneyt Bey’in hala soyadını taşıyan eşi de canlı yayına bağlanarak “Cüneyt’le yeni konuştum, beni sevdiğini söyledi” deyince ortalık karıştı.

CÜNEYT BEYEFENDİ KARISINI DOĞRULADI

Stüdyoya Nazlı Hanım ile birlikte gelen lakin canlı yayına çıkmayan Cüneyt Beyefendi, “Ben karımı seviyorum, gerçek söylüyor” diyerek stüdyoyu terk etti.

Esra Erol’da yasak aşk cinayeti savı ortalığı karıştırdı! Çekiçle öldürüp gömmüş

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat