Ev İçi Dekorasyonunda Sık Yapılan Hatalar

09.10.2019
A+
A-
Ev İçi Dekorasyonunda Sık Yapılan Hatalar

Ev dayayıp döşemek belli bir zevk ve zarafet ister. O yüzden ev Dekorasyonu yapacakların Dekorasyon firmalarından destek almaları ev içi Dekorasyonunda sık yapılan hatalar oluşmasını engelleyecektir.

Mekan Büyüklüğü Önemli

Ev Dekorasyonunda en büyük hataların başında mekânın ebadına uymayan ürünlerin seçilmesidir. Döşenecek evin ebadı göz ardı edilerek yapılan alış veriş ve eşya seçimi en başta gelen hatalar arasında yer alır.

Mobilya büyüklüğü ve evin büyüklüğü bir biri ile orantılı olmalıdır. Bir birine orantılı olmadığında ya eşyalar çok kaba görünecek ya da ev bomboş görünecektir.Ev İçi Dekorasyonunda Sık Yapılan Hatalar

İlginizi Çekebilir:  Ekonomik Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Renklerin Uyumu

Ev içi Dekorasyonda sıklıkla yapılan bir diğer hata renk uyumunun olmamasıdır. Bir kaç renk bir arada kullanılabilir. Ancak bunlarda ya bir birini tamamlayacak renkler olmalı ya da bir rengin farklı tonları olmalıdır.

Ev içi Dekorasyon hatalarında en dikkat çekici olan hatalar renklerden kaynaklanmaktadır. Uyumsuz mobilya renkleri, duvar renkleri, halı ve perde renkleri ürünleriniz ne kadar yeni ve pahalı olursa olsun şık bir görünüm sağlamayacaktır. Ferahlık hissi vermeyecektir.

Ahu Mengeç
Ahu Mengeç
Merhabalar ben Ahu, sizlere moda, güzellik ve sağlık kategorilerinde içerikler hazırlayacağım. Umarım yazılarımı beğenerek ve keyifle okursunuz. Daha çok yazımız var çok bana ulaşmak için ahu.mengec@9kadin.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.