FRIENDS BULUŞMASI ÇEKİLDİ!

13.04.2021
A+
A-

Yine buluşmalar, yeni çekimler ve yine uyarlamalar ile dolu bir dünyada tahminen de en çok beklediğimiz yapım ise ‘Friends’ buluşması oldu …

FRIENDS BULUŞMASI ÇEKİLDİ!

Yine buluşmalar, yeni çekimler ve yine uyarlamalar ile dolu bir dünyada tahminen de en çok beklediğimiz yapım ise ‘Friends’ buluşması oldu. Central Perk gün batımına karşı yıllar evvel ekrandan ayrılan 6 yakın arkadaşın şimdilerde nerede olduğunu çok merak ediyoruz. Netflix’ten ayrılan 236 kısımlık ‘Friends’ dizisi geçen sene yeni HBO Max platformuna taşınmış ve dizinin hayranları bir buluşma kısmı ile heyecanlanmıştı. Pandemi sebebiyle aylarca ertelenen buluşma kısmının Mart’ta çekilmesi beklenirken, geçtiğimiz haftalarda tüm grubun Los Angeles’a gittiği ve çekimlerin başlandığı söylenmişti. Artık ise çok beklediğimiz buluşma kısmının yapımının tamamlandığını büyük bir sevinçle duyurabiliriz!

Kasım 2020’de Twitter üzerinden buluşma kısmının Mart 2021’e alındığını söyleyen Matthew Perry’e ek olarak David Schwimmer iki hafta evvel haberi Graham Norton’un programına katılarak doğruladı. Los Angeles’a gideceğini ve bir hafta boyunca çekimlerde olacaklarını söyleyen Schwimmer, yıllar sonra herkes ile birinci kere bir ortaya geldiğini söylemişti.

İlginizi Çekebilir:  PRENSES DIANA’NIN MEKTUPLARI AÇIK ARTIRMADA SATILDI

Geçtiğimiz hafta toplumsal medyaya sızan imajlar ile ‘Friends’ serisinin buluşma kısmı 10 Nisan, Cumartesi günü tamamlandı. Serinin yapım dizayncısı Greg Grande’in Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarda turkuaz mutfak dolaplarını ve lila duvarları görüp nostaljik olduk!

Yepyeni planda Mart 2020’de canlı seyirciler eşliğinde çekilmesi beklenen buluşma kısmı 27 Mayıs 2020’de HBO Max’in yayına başlayış tarihi ile eş vakitli olarak paylaşılacaktı. 2 Nisan 2021’de Deadline’ın haberine nazaran, bir hafta boyunca Burbank’teki Warner Bros. Stüdyolarında çekilen ‘Friends’ buluşma kısmı sonunda sahiden bitti! 11 Nisan’da TMZ’nin haberine nazaran buluşma kısmının başında ikonik fıskiye sahnesini de göreceğiz! Tıpkı vakitte canlı seyircilerin oyunculardan oluştuğu söylenirken, herkesin yapımdan evvel sıhhat testlerinden geçtiği ve COVID testi oldukları belirtildi.

‘Friends’ serisinin Instagram üzerinden yayınladığı fotoğrafta, yapımın tamamlandığı söylenerek, “Çekim bitti! Daha heyecanlı olabilir miydik? Friends: The Reunion HBO Max’e geliyor.” dendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat