FRIENDS BULUŞMASI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇEKİLİYOR

05.04.2021
A+
A-

2019’da ‘Friends’ takımının tekrar buluştuğunu öğrenmiştik. HBO Max üzerinden senaryosuz bir kısım olacağı duyurulurken, bu buluşma kısmı Mart …

FRIENDS BULUŞMASI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇEKİLİYOR

2019’da ‘Friends’ takımının tekrar buluştuğunu öğrenmiştik. HBO Max üzerinden senaryosuz bir kısım olacağı duyurulurken, bu buluşma kısmı Mart 2020’de yayınlanacaktı… Lakin tıpkı her şey için olduğu üzere pandemi, bu projenin ertelenmesine sebep oldu. Tekraren ertelenen ve hala çekilmemiş olan buluşma kısmı sonunda çekiliyor!

Deadline’ın haberine nazaran çekimlere resmi olarak önümüzdeki hafta Warner Bros stüdyolarında başlayacak. Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer ve Matt LeBlanc’ın dönüş yapacağı yeni kısımda, dizinin orjinal imalcileri Kevin Bright, Mart Kauffman ve David Crane de olacak. Ben Winston’un direktör koltuğunda oturduğu buluşma kısmında imal grubunda Emma Conway ve James Longman da yer alıyor.

Kısım hakkında spesifik ayrıntılar bilinmese de geçtiğimiz hafta Graham Norton’un programına katılan Schwimmer, “Los Angeles’a gidiyorum. Önümüzdeki hafta ‘Friends’ buluşma kısmını çekeceğiz. Öğlenden sonra uçağa binmiş olacağım. Ve evet, önümüzdeki hafta herkesi bir ortada yıllar sonra birinci kere göreceğim” dedi. Tıpkı vakitte buluşma kısmında karakterlerini canlandırmayacaklarını ekleyen Schwimmer, “Kendim olacağım. Yani David olacağım. Senaryo yok, karakterlerimizde olmayacağız. Kendimiz olacağız. Lakin bir kısım var, bunun hakkında fazla ayrıntı vermek istemiyorum lakin bir okuma yapacağız” dedi.

İlginizi Çekebilir:  2019 Moda Trendlerine Hızlı Bakış

Uzun bir müddettir diziyi baştan sona izlemediğini söyleyen Schwimmer, “Biraz komik, bunu yapmam gerekiyordu ve nitekim hiç mazeretim yok lakin 236 kısım izleyemedim. Sanırım önümüzdeki 5 gün çok fazla kısım izlemem gerekecek” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat