Genç oyuncu, Miray Daner müzikçi oluyor

03.03.2021
A+
A-

Katıldığı televizyon programlarında sesinin hoşluğuyla dikkat çeken ünlü oyuncu Miray Daner, bu yeteneğini profesyonel alanda göstermek için …

Genç oyuncu, Miray Daner müzikçi oluyor

Katıldığı televizyon programlarında sesinin hoşluğuyla dikkat çeken ünlü oyuncu Miray Daner, bu yeteneğini profesyonel alanda göstermek için stüdyoya girdi.

ŞAN DERSLERİ ALDI

Pandemi periyodunda baht dersleri alan Daner verdiği bir röportajda “Şan dersleri alıyorum. Şan dersi alırken müzik üzerine ağırlaşmak üzere bir planım yok. Müzikle ilgilenmeyi çok seviyorum lakin meslek olarak yaparım dediğim bir alan değil” demişti. Fakat geçtiğimiz ekim ayında konuk olduğu İbrahim Selim’in programında Sezen Aksu’nun “Vay” isimli müziğini seslendiren genç oyuncu gelen hoş reaksiyonlar sonrasında bu fikrini değiştirdi.

Genç oyuncu, Miray Daner müzikçi oluyor

POP MÜZİK OKUDU

Single çıkarmak için çalışmalara başlayan Daner yeni bir pop müziğini seslendirdi. Müzisyen arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını basına yansımaması için kapalılıkla yürüten genç oyuncu müziğin düzenlemesini kısa mühlet evvel bitirdi. Lakin Daner müziği için rastgele bir müzik şirketiyle şimdi mutabakata imza atmadı.

İlginizi Çekebilir:  Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu aşk yaşadıkları teziyle gündeme geldi

Genç oyuncu, Miray Daner müzikçi oluyor

SESLENDİRDİĞİ MÜZİK BÜYÜK İLGİ GÖRMÜŞTÜ

Konuk olduğu birçok televizyon programında müzik söyleyen ve performansıyla beğeni toplayan Miray Daner’in bu yeteneği yapımcıların da dikkatini çekti. Ünlü oyuncu marka yüzü olduğu bir cips firmasının reklam sineması için geçtiğimiz sene stüdyoya girip bir müzik seslendirdi. Daner’in görüntü klibinde de rol aldığı müzik, YouTube’ta 17 milyon izlenme sayısına ulaşarak büyük beğeni kazandı.

Genç oyuncu, Miray Daner müzikçi oluyor

Genç oyuncu, Miray Daner müzikçi oluyor

Kaynak: Hürriyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat