Gülay Sevigen’in ailesinden eski eşi Gökhan Özen’e yasak geldi

22.04.2021
A+
A-

Selen Sevigen, 7 ay evvel Aile Mahkemesi’ne başvurarak eski eşi Gökhan İtina’in iki çocuğunun nafakasını ödemediğini, tehdit ve aşağılamalarına …

Gülay Sevigen’in ailesinden eski eşi Gökhan Özen’e yasak geldi

Selen Sevigen, 7 ay evvel Aile Mahkemesi’ne başvurarak eski eşi Gökhan İtina‘in iki çocuğunun nafakasını ödemediğini, tehdit ve aşağılamalarına maruz kaldığını öne sürerek 3 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Selen Sevigen’in akabinde babası eski devlet bakanı Mehmet Sevigen ile eşi Gülay Sevigen de korunma talebinde bulundu.

GÖKHAN ÖZEN’İN PAYLAŞIMLARINA SESSİZ KALMADILAR

Sevigen çifti, daha evvel de eski damatlarının hakaretlerine maruz kaldığı gerekçesiyle 1 ay önlem kararı aldırmıştı. Fakat teze nazaran önlem mühletinin bitmesini bekleyen Gökhan İtina, toplumsal medya hesabından Sevigen çifti hakkında temelsiz paylaşımlarda bulunmaya devam etti. Gökhan Özen’in kendileri hakkında en son ‘hırsız’ tabirini kullanması üzerine Sevigen çifti yine mahkemeye başvurarak korunma talebinde bulundu.

Gülay Sevigen’in ailesinden eski eşi Gökhan Özen’e yasak geldi

KELAMLI ŞİDDET VE TEHDİT

Dilekçede, “Selen Sevigen’in eski eşi Gökhan Özen’e açtığı çocukla şahsî alakanın yine düzenlenmesi davasında eski kayınpederi Mehmet Sevigen şahit olarak dinlenmiştir. Damadında öfke denetimi sorunu olduğunu söylemesi üzerine Gökhan İtina bu paylaşımı yapmıştır. Sevigen çifti, kızları ve torunları hatırına bu vakte kadar Gökhan Özen’in şiddetine göğüs germiştir. Kelamlı şiddete, hakaret ve tehditlere maruz kalan Sevigen çiftinin korunmasını istiyoruz” denildi.

İlginizi Çekebilir:  İrem Derici'nin İbo Show'da giydiği ve toplumsal medyada gündem olan kıyafetin fiyatı ortaya çıktı

1 AY AİLEYE YAKLAŞAMAYACAK

Talebi haklı bulan mahkeme, Gökhan Özen’in 1 ay mühletle eski kayınvalidesi ve kayınpederinin bulunduğu konuta yahut işyerine yaklaşmamasına, irtibat araçlarıyla rahatsız etmemesine ve hakaret ve küçük düşürücü kelam ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

Gülay Sevigen’in ailesinden eski eşi Gökhan Özen’e yasak geldi

İTİRAZI REDDEDİLDİ

Karara itiraz eden müzikçi Gökhan Özen’in avukatı “Karşı taraf, Gökhan Özen’e duyduğu öfke ve nefret sebebiyle önlem talebinde bulunmuştur. Gökhan Özen’in canını yakmak maksadıyla aldırılan bu kararın kaldırılmasını istiyoruz. Gökhan Özen’in kimseye hakaret, tehdit ya da aşağılama üzere bir aksiyonu olmamıştır” dedi. Fakat mahkeme, Özen’in itirazını reddetti.

Gülay Sevigen’in ailesinden eski eşi Gökhan Özen’e yasak geldi

Kaynak: Hürriyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat