Hadise’nin Reza Zarrab’la yasak aşk haberlerine erişim mahzuru talebi reddedildi

22.04.2021
A+
A-

Türk müziğinin efsane isimlerinden Ebru Gündeş, geçtiğimiz hafta 11 yıllık eşi Rezza Zarrab ile boşanmak için mahkemeye başvurdu. Müzikçi boşanma …

Hadise’nin Reza Zarrab’la yasak aşk haberlerine erişim mahzuru talebi reddedildi

Türk müziğinin efsane isimlerinden Ebru Gündeş, geçtiğimiz hafta 11 yıllık eşi Rezza Zarrab ile boşanmak için mahkemeye başvurdu. Müzikçi boşanma dilekçesinde eşinin kendisinin de tanıdığı bayanlarla münasebeti olduğunu belirtmesi ortalığı karıştırdı. Gündeş’in bahsettiği bayanlardan birinin Hadise olduğu savı ise magazin gündemine bomba üzere düştü.

Hakkında yasak aşk savları çıkan Hadise ise haberleri kesin bir lisanla yalanlayarak dava açacağını belirtti. Reza Zarrab ile hakkında çıkan yasak aşk haberlerinden rahatsız olan Hadise, harekete geçti.

İlginizi Çekebilir:  Evvel babası Zeki Alasya'yı sonra da eşini kaybeden Zeynep Alasya'dan duygusal paylaşım: İyileşemiyorum

MAHKEMEDEN HADİSE’YE RET

Sabah’ta yer alan habere nazaran, Hadise çıkan haberlerin kaldırılması için İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurdu. Ünlü müzikçi hakkında çıkan haberlerin palavra olduğunu, bu nedenle erişime engellemesini talep etti. Hakimlik ise haberlerin basın özgürlüğü kapsamında olduğunu kıymetlendirerek müzikçinin talebini reddetti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat