HAILEY BIEBER YOUTUBE KANALI AÇTI!

15.03.2021
A+
A-

Hailey Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Rhode Baldwin Bieber yahut Hailey Rhode… Kendisini internete nasıl tanıtacağından emin olmayan Hailey …

HAILEY BIEBER YOUTUBE KANALI AÇTI!

Hailey Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Rhode Baldwin Bieber yahut Hailey Rhode… Kendisini internete nasıl tanıtacağından emin olmayan Hailey Bieber, yesyeni bir projeye imza attı! Birinci sefer kendi YouTube kanalını açan Hailey Bieber, hoşluk sırlarını sevenleri ile paylaşmaya hazırlanıyor. Sinema ve televizyon yapım şirketi OBB Pictures’un yayınladığı basın açıklamasına nazaran Bieber, yeni YouTube platformunda 2021’in sonuna kadar iki haftada bir Çarşamba günleri yeni bir görüntü yayınlayacak.

Cuma günü yeni kanalının duyurusunu yapan Hailey, birinci üç görüntüsünü paylaştı. “Kanalıma Hoşgeldiniz,” görüntüsü ile açılışı yapan Bieber, yeni projesinde neler yapacağını anlattı. “Cilt bakım görüntülerinden seyahatlere, saç ve makyaj takımım ile hazırlık görüntülerine kadar farklı farklı içerikler olacak” diyen Hailey, “Aynı vakitte tutkulu olduğum ve benim için çok kıymetli olan siyaset, mental sıhhat ve inanç hususlarına da değineceğim.” diye ekledi. Ünlü konuklar ağırlayacağını söyleyen Hailey, yayınladığı üç görüntü ortasında Kendall Jenner ile bir görüntü da paylaştı.

İlginizi Çekebilir:  TINA TURNER BELGESELİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Özünde YouTube kanalı ile hayatına samimi bir bakış açısı getirmek isteyen Hailey, daha evvel eşi Justin Bieber’ın ‘Seasons’ isimli YouTube serisinde de yer almıştı. “Gerçekten sizinle bir bağ kurmak istiyorum” diyen Hailey, “Youtube ‘Seaons’ serisini çekerken bu süreçte birçok şey öğrendim ve insanlara kişiliğimi göstermeyi seviyorum. Hailey’i Hailey olarak tanıyacağınız için heyecanlıyım.” diye ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat