Hakan Altun’un sıhhat durumuyla ilgili açıklama! Durum korkulan üzere değil

23.04.2021
A+
A-

Sunuculuğunu yaptığı ‘Şarkılar Bizi Söyler’in çekimleri öncesinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan sanatçı Hakan Altun ağır bakımda tedavi …

Hakan Altun’un sıhhat durumuyla ilgili açıklama! Durum korkulan üzere değil

Sunuculuğunu yaptığı ‘Şarkılar Bizi Söyler’in çekimleri öncesinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan sanatçı Hakan Altun ağır bakımda tedavi altına alınmıştı. Altun’un sıhhat durumu hakkında son bilgiler toplumsal medya hesabından paylaşıldı.

BEYİN DAMARLARINDAN BİRİNDE DEVERAN BOZUKLUĞU SAPTANDI

Hakan Altun’un tedavisinin olağan odada devam edeceği belirtilen açıklamada şu tabirler kullanıldı:

“21 Nisan Çarşamba akşamı kendini güzel hissetmediği için hastaneye kaldırılan Hakan Altun’un tetkikleri yapılmıştır. Bu tetkikler sonucunda beyin damarlarından birinde sirkülasyon bozukluğu saptanmış lakin erken müdahaleyle önemli bir sorun yaşanmamıştır. Önlem hedefli birkaç gün daha hastanede olağan odada tedavisi sürecektir. Durumunun seyrine nazaran önümüzdeki hafta içinde taburcu edilebileceği öngörülmektedir.”

İlginizi Çekebilir:  Aşka gelen Şeyma Subaşı, evlilik kararı aldığı sevgilisiyle sarmaş dolaş pozunu paylaştı

Hakan Altun’un sıhhat durumuyla ilgili açıklama! Durum korkulan üzere değil

2007 YILINDA AMELİYAT OLMUŞTU

Hakan Altun, 2007 yılında 2.5 saat süren operasyonla ameliyat olmuştu. Altun’un beyninin sağ tarafında bulunan mandalina büyüklüğündeki âlâ huylu olduğu iddia edilen tümörün alındığı belirtilmişti.

Ameliyatı gerçekleştiren tabip, “Beyin zarında gelişen bir tümör, 8-9 yıllık olduğunu iddia ediyorum. Genelde bu tip tümörler yeterli huylu çıkıyor. Çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümor patolojiden sonra net bir karşılığa ulaşırız lakin mandalina büyüklüğündeki eser âlâ huylu olduğuna inanıyorum” açıklamasını yapmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat