Hakan Sabancı aşk hayatıyla tekrar gündem oldu! Eski sevgililerinin benzerlikleri pes dedirtti

02.05.2021
A+
A-

Yardımcı oyunculuk yaptığı dizilerle isminden kelam ettiren Aygün Aydın, son günlerde Hakan Sabancı ile ayrılığıyla gündemden düşmüyor …

Hakan Sabancı aşk hayatıyla tekrar gündem oldu! Eski sevgililerinin benzerlikleri pes dedirtti

Yardımcı oyunculuk yaptığı dizilerle isminden kelam ettiren Aygün Aydın, son günlerde Hakan Sabancı ile ayrılığıyla gündemden düşmüyor. Çapkınlıklarıyla daima isminden kelam ettiren Sabancı ise Aydın’ın açıklamalarına karşın özel hayatı hakkında hiçbir şey söylememeyi tercih etti.

KUZENİNİN ESKİ AŞKIYLA BİRLİKTE OLMUŞTU

Aygün Aydın’ın açıklamalarının akabinde Hakan Sabancı’nın aşk hayatı da merak konusu oldu. 2018 yılında bir devir kuzeni Fethi Kamışlı ile aşk yaşayan 2017 Best Model of World 1. Aslıhan Karalar ile aşk yaşamış ve günlerde isminden kelam etirmişti. Hatta Hakan Sabancı o devir 19. yaşını kutlamaya hazırlanan Karalar’a Ulus’taki bir yerde sürpriz doğum günü partisi düzenlemiş ve MFÖ’nün “Hep Yaşın 19” müziğini da çaldırıp jest yapmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Defne Samyeli'nin şikayetçi olduğu Mustafa Sandal hakim karşısına çıktı

Hakan Sabancı aşk hayatıyla tekrar gündem oldu! Eski sevgililerinin benzerlikleri pes dedirttiAslıhan Karalar ve Hakan Sabancı

BENZERLİKLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Sabancı’nın bu münasebetinin gündem olmasının akabinde bir ayrıntı dikkatlerden kaçmadı. 21 yaşındaki Aslıhan Karalar ile 27 yaşındaki Aygün Aydın’ın birbirine olan benzerliği ise pes dedirtti.

Hakan Sabancı aşk hayatıyla tekrar gündem oldu! Eski sevgililerinin benzerlikleri pes dedirttiAslıhan Karalar

Hakan Sabancı aşk hayatıyla tekrar gündem oldu! Eski sevgililerinin benzerlikleri pes dedirttiAygün Aydın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat