Hakan Sabancı ile iletilerini ifşa eden Aygün Aydın’dan bomba itiraf: Beni yatağa atacağını düşündü

21.04.2021
A+
A-

Rol aldığı dizi ve müsabakalarla ismini duyuran Aygün Aydın, 2 ay evvel Sabancı ailesinin genç varisi Hakan Sabancı ile görüşmeye başladı. Bağı …

Hakan Sabancı ile iletilerini ifşa eden Aygün Aydın’dan bomba itiraf: Beni yatağa atacağını düşündü

Rol aldığı dizi ve müsabakalarla ismini duyuran Aygün Aydın, 2 ay evvel Sabancı ailesinin genç varisi Hakan Sabancı ile görüşmeye başladı. Bağı makus biten Aygün, geçtiğimiz günlerde Sabancı ile olan iletilerini ve onun beğendiği kızları ifşa etti.

“BENİ MERVE BOLUĞUR ÜZERE MECNUN GÖSTERMEYE ÇALIŞTINIZ”

Konuşmaları ifşa ederek gündeme bomba üzere düşen Aygün, bu sefer de bir görüntü yayınlayarak yaşadıklarını anlattı. Tüm özel anları anlatan Aygün, Sabancı’nın meskenine gittiği bir günden de bahsetti. İşte Aygün Aydın’ın çarpıcı açıklamaları:

“Sizin benimle derdiniz ne? 3 gündür olayları çarpıtmaya, beni linçlemeye doymadınız. Âlâ ki Hakan’la konuştum. Ne kadar çok kişinin yarasına dokunmuşum. Beni Merve Boluğur üzere meczup göstermeye çalıştılar. Hakan’la birinci görüşmeye başladığımdan herkesten çok saklamaya çalıştım bu durumu. Ortamızda öteki bir muhabbet vardı. Hakan hakkında konuşmadığım için şizofren olduğumu söylediler, sustum.

“ARAMIZ AÇIKKEN ÇIPLAK BAYANLARI BEĞENDİ”

“Geçen cuma günü aramız açıkken, çıplak bayanları beğendiğini ve çıplak bayanlardan bildiri geldiğini gördüm, sinirlendim. Hangimiz sinirlenmeyiz ki erkek arkadaşı bu türlü bir şey yaptığında. Ki ben Hakan’ın ismini vermeden bu paylaşımı yaptım. Ben de kızları paylaştım, bu kızların bu biçim paylaşım yapması hiç hoşuma gitmedi. Bu paylaşımı gören bir hesap, benim görselimi alıp paylaşarak ‘Hakan’la olmayan ilgisinin kıskançlığını yapıyor. Ruh hastası, şizofren’ demeye başladı ve oradan yayıldı bu durum ve çok fazla linç edildim. Bikini giyilmesine laf etmiyorum lakin bir bayanın iç çamaşırlı fotoğraflarını çekip erkeklere atmasını beğenilen bulmuyorum. İç çamaşırın içinde kalsın. Gayenin ne senin!”

İlginizi Çekebilir:  Mısırlı milyarderle aşk yaşayan Şeyma Subaşı üzerinde adeta servet taşıyor

Hakan Sabancı ile iletilerini ifşa eden Aygün Aydın’dan bomba itiraf: Beni yatağa atacağını düşündü

“TÜRKİYE’DEKİ BAYANLARIN %90’I BU ADAMI İSTİYOR”

“Bunlar bu türlü benim üzerime gelmeye devam ettiler. Bana şizofren dediler. Ben de en yeterlisi dedim ki, bunlara bağımı göstermek. Bu konuşmaların küçücük bir kısmını atayım. Attım, daha da çıldırdılar. Olağan onları da anlıyorum. Türkiye’deki bayanların %90’ı bu adamı istiyor ve tahminen bir gün onunla bağları olur diye hayal kuruyorlar. Kimse de hayallerini yıkan birini sevmez.”

“BENİ YATAĞA ATABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜ”

Ben Hakan’la birinci tanıştığımda yüzüne bakmadım. Hakan’ın Sabancı olduğunu bilmiyordum. Hakan’ın kim olduğunu çok sonra öğrendim. Hakan o periyot alakamın bozulması için saçma sapan konuşmalar yapmıştı ve ben bunun hesabını sormaya onun yanına gittim. Doğal Hakan’cım vaktinde birçok kıza yürüdüğü için o gece de beni yatağa atabileceğini falan düşündü. Ve ben bunun önüne geçebilmek için beklediğin olmayacak demek için o denli konuştum.”

Hakan Sabancı ile iletilerini ifşa eden Aygün Aydın’dan bomba itiraf: Beni yatağa atacağını düşündü

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat