Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sıhhat durumu berbata gidiyor

28.02.2021
A+
A-

Bir periyoda damgasını vuran müzikçi Hakan Taşıyan’dan üzücü haber geldi. Sıhhat sıkıntıları yaşayan ve hastanede tedavi gören Taşıyan’ın acil …

Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sıhhat durumu berbata gidiyor

Bir periyoda damgasını vuran müzikçi Hakan Taşıyan’dan üzücü haber geldi. Sıhhat sıkıntıları yaşayan ve hastanede tedavi gören Taşıyan’ın acil organ nakline gereksinimi olduğu duyuruldu.

47 yaşındaki Taşıyan’ın resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada, müzikçinin sevenlerinden dua ve yardım beklediği belirtilirken, “Hakan taşıyan sevenlerine kıymetli duyuru. Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, hekimlerimizin yapmış olduğu tetkikler sonucunda, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından(aile bireylerinden) alınan kan örnekleri sonucunda böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş fakat karaciğer için rastgele bir donör bulunamamıştır.” denildi.

“KARACİĞER ACİL OLARAK BULUNMALI”

Yardım davetinin devamında, “Durumu kritikliğini korumaktadır ve hekimlerimizin verdiği bilgi sonucunda karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde hekimlerimizin bedeni istikrarda tutabilmek için makul aralıklarla bedenden su çekme süreci ve diyaliz süreci uygulanmaktadır. Hakan Taşıyan sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın müsaadesiyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar “doktor” olmasını tüm kalbi hislerimizle diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle” sözleri kullanıldı.

Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sıhhat durumu berbata gidiyor

HAKAN TAŞIYAN KİMDİR?

Hakan Taşıyan, çocukluk yaşlarından itibaren Saza ilgi göstermiş ve çalmaya başlamıştır. Daha sonra babasıyla bir arada Düğün şarkıcılığı yapmıştır. Ufak yaşlardan beri müziğe ilgiliydi ve bu nedenle askerliğini yaptığı sırada söylediği müziklerle kumandanları sesini çok beğendi ve destekledi. Onların dayanağını gerisine alan ünlü sanatçı birinci kasedini piyasaya çıkardı.

İlginizi Çekebilir:  21 yaşındaki torunlarının 46 yaşındaki adamla evlendiğini öğrenen dede ve babaanne adeta yıkıldı

Birinci kasedini çıkartma olayı şu formda oldu. Evvel İstanbul’da Unkapanı’nda bulunan bir grup yapımcıların yanına gitti ancak o üretimciler Müslüm Gürses’i taklit ettiğini düşünüp pek ilgi göstermediler. Bunun akabinde Ankara’ya giden Sanatçı Sıla Müzik ile bir arada birinci kaseti olan Hesabım Bitmedi albümünü piyasaya çıkarttı.

1997 tarihinde ise ikinci kasetini piyasaya çıkartmıştır. İkinci kasetinin ismi Sensiz İki Gün oldu. Bu albüm sanatkarın en âlâ albümlerinden biri olarak raflarda yerini aldı. Büyük bir hayran kitlesine kısa mühlet çerisinde sahip oldu ve konserleri hınca hınç doldu.

Bu albümü sonrası Gözün Sevem isimli albümünü piyasaya sunmuştur. Albümler her şey istediği üzere olmasına karşın hayranlarının her vakit dostluk kardeşlik içinde olmasını temenni etmiştir.

1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile bir arada oyunculuk konusunda da başarılı bir performans gösterdi. Bu dizide Hilal Aslangiray ve Ebru Destan ile başrol oynamıştır.

2001 tarihinde ise tekrar bir dizi ile ekranlara geldi. Güz Gülleri isimli dizi ile bir arada değerli bireylerle başrol oynamıştır. Bu dizide Kemal karakterini canlandırmıştır.

Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sıhhat durumu berbata gidiyor

Kaynak: Hürriyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat