HALLE BERRY’DEN BİR AY GECİKEN 1 NİSAN LATİFESİ

03.05.2021
A+
A-

Bazıları için Oscar gecesinin en güzellerinde bazıları için de en kötülerinde yer alan Halle Berry saç tarzı, toplumsal medyada birçok latifenin …

HALLE BERRY’DEN BİR AY GECİKEN 1 NİSAN LATİFESİ

Bazıları için Oscar gecesinin en güzellerinde bazıları için de en kötülerinde yer alan Halle Berry saç tarzı, toplumsal medyada birçok latifenin konusu olmuştu. 2021 Oscar merasimine kısacık bob bölümü ile katılan Halle Berry, hayranlarını hayli şaşırtmıştı. Kırmızı halıya dramatik bir saç bölümü ile katılan Berry, Instagram’dan paylaştığı fotoğraf ile geçtiğimiz haftanın saç bölümünün gerçek olmadığını gösterdi.

Uzun ve dalgalı saçları ile “Oscar bob kesimi… Latife yaptım” diyerek bir fotoğraf paylaşan Halle Berry, 93. Oscar Mükafatları gecesindeki saç tarzının bir peruk olduğunu doğrulamış oldu. Buna çok sevindik desek palavra olmaz!

İlginizi Çekebilir:  ‘THE QUEEN’S GAMBIT’ MÜZİKAL OLUYOR

Toplumsal medyada saçları hakkında yapılan negatif yorumlara esprili bir biçimde Twitter üzerinden yanıt veren Halle Berry, kendisi hakkında yapılan en komik paylaşımları sayfasında ‘retweet’ etmişti. Dramatik saç değişimlerine yabancı olmayan Berry, geçtiğimiz yıllarda imzası haline gelen pixie saç bölümünden vazgeçip uzun bir tarza yönelmişti. Geçtiğimiz hafta hepimize küçük bir kalp krizi yaşatan Halle Berry’nin enteresan bob kısmının gerçek olmamasına çok sevindik!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat