HARRY, PRENS WILLIAM’I ÜZMÜŞ

22.02.2021
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde Buckingham Sarayı tarafından, “Sussex Dük ve Düşesi, Kraliçeye yaptıkları açıklamada Kraliyet ailesinin çalışan üyeleri …

HARRY, PRENS WILLIAM’I ÜZMÜŞ

Geçtiğimiz günlerde Buckingham Sarayı tarafından, “Sussex Dük ve Düşesi, Kraliçeye yaptıkları açıklamada Kraliyet ailesinin çalışan üyeleri olarak dönmeyeceklerini doğruladı. Kraliçe, Dük ile yapılan görüşmelerin akabinde, Kraliyet Ailesi’nin işinden uzaklaşarak, kamu hizmeti hayatının getirdiği sorumluluk ve misyonlara devam etmenin mümkün olmadığını teyit etti. Alınan karardan herkes hüzün duysa da, Dük ve Düşes ailenin çok sevilen üyeleri olmaya devam ediyor.” diye açıklama yapılmıştı.

Harry ve Meghan çifti yaptıkları açıklamada resmi rollerinden bağımsız olarak Birleşik Krallık’a ve dünyaya hizmet etmeye devam edeceklerini belirtmiş ve “Hepimiz hizmet hayatı yaşayabiliriz, hizmet kozmiktir.” demişti.

İlginizi Çekebilir:  SEX AND THE CITY'DEN ÜZEN HABER!

Ailenin başka üyelerinin çiftin karşılığındaki bu ton nedeniyle şaşkına döndüğü belirtiliyor. Prens William’a yakın kaynaklara nazaran Cambridge Dükü; kardeşi Prens Harry’nin Kraliçe Elizabeth’e karşı halini “aşağılayıcı ve saygısızca” buluyor. Başka aile üyeleri de Harry ve Meghan’ın karşılığının tonuyla şaşkına dönmüş. Prens William’ın bir arkadaşı, “Şimdi her şey onun üzerinde ve baskıyı muhakkak hissediyor. Kardeşinin seçimlerinden ötürü geleceği farklı görünüyor ve bu kolay değil” diyor. Bir başka yorum ise şöyle: “Durumun üzücü ve makus olduğunu biliyorum. Lakin zora düşülDüğünde kardeşler birbirlerinin yanında olacaklar.”


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat