H&M INNOVATION STORIES COLOUR KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

15.04.2021
A+
A-

Innovation Stories, H&M’nin sürdürülebilirlik laboratuvarıdır – bu koleksiyonlarla, yeni inovasyonları ve gereçleri sistemli eser yelpazesinde …

H&M INNOVATION STORIES COLOUR KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

Innovation Stories, H&M’nin sürdürülebilirlik laboratuvarıdır – bu koleksiyonlarla, yeni inovasyonları ve gereçleri sistemli eser yelpazesinde ölçeklendirmeden evvel deneyebiliyoruz. 2021’de, gelişime odaklı ve yeniliği bir sonraki düzeye taşımayı hedefleyen Innovation Stories, bilim adamları ve yenilikçilerle olan çalışmamızı destekliyor ve H&M’nin sürdürülebilirlik çalışmalarına ışık tutuyor.

H&M Türkiye, H&M Innovation Stories Colour koleksiyonun tanıtımı için, 14 Nisan günü Türkiye saatiyle 11:00’de Fransa, İtalya ve Portekiz’le birlikte dijital bir lansman gerçekleştirdi. Tüm ülkelerin önde gelen Influencer ve basın mensuplarıyla birlikte Türkiye’den de yalnızca seçili Moda basını ve influencer kümesi bu koleksiyona özel hazırlanmış özel bir mikrosite olan; https://hminnovationstories.com/ keşfe dalarak H&M Innovation Stories dünyasını çok özel bir tecrübeyle öncelikli olarak incelediler.

İlginizi Çekebilir:  Erkekler Saat Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir?

H&M INNOVATION STORIES COLOUR KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

Altı ay boyunca tüm Moda severlerin ziyaretine açık olacak bu özel mikrosite hminnovationstories.com’ta Fransız Sanatçı Alexis Jamet’in koleksiyonlara özel yaratmış olduğu ve ister akıllı telefonlara ister bilgisayarla indirilip toplumsal medya kanallarında kullanılabilecek olan filtre ve art fonları mikrositenin tüm alanlarında sergilendi. Birebir vakitte büsbütün doğal batik boyama üzerine çalışan Fransız Sanatçı Aurelia Wolff’un kurucusu olduğu Our Whole Concept’ le de çok keyifli iki adet workshop gerçekleştirildi.

H&M INNOVATION STORIES COLOUR KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

Bunun yanı sıra H&M Kreatif Danışmanı Ann Sofie Johansson ve Konsept dizayncısı Ella Soccorsi koleksiyona dair görüntülerde daha sürdürülebilir bir yolla üretilmiş renklerin keşfedilmemiş hoşluğunu gözler önüne seriyorlar. H&M’in sürdürülebilirlikle ilgili yaptığı teşebbüsleri tüm şeffaflığıyla incelemek, dilenirse sürdürülebilirlik raporuna da ulaşmak mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat