Hülya Avşar, başrol oynadığı Masumiyet dizisinin neden final yaptığıyla ilgili konuştu

28.05.2021
A+
A-

Ünlü oyuncu ve müzikçi Hülya Avşar, evvelki akşam Candaş Tolga Işık’ın sunduğu “Az Evvel Konuştum” programına konuk oldu. Avşar, program çıkışı …

Hülya Avşar, başrol oynadığı Masumiyet dizisinin neden final yaptığıyla ilgili konuştu

Ünlü oyuncu ve müzikçi Hülya Avşar, evvelki akşam Candaş Tolga Işık’ın sunduğu “Az Evvel Konuştum” programına konuk oldu. Avşar, program çıkışı başrolünde yer aldığı Masumiyet’in neden final yaptığıyla ilgili konuştu.

“MASUMİYET’İN YERİ DİJİTAL PLATFORMDU”

Dizinin senaryosu ve oyuncu takımının kalitesinden bahseden Avşar, “Dizi televizyona uygun değildi, yeri dijital platformdu” açıklamasıyla şoke etti

“BENİM FİLTREMİ KULLANIN”

Dizi çekimlerinden kullanılan filtreden adeta yüzünün bir kısmı görünmez hale gelen Avşar, toplumsal medyada gündem olan hususla ilgili latife yapmayı da ihmal etmedi. Röportaj sırasında gazetecilerle şakalaşan Avşar, çekilen fotoğraflarını denetim ederek “Benim filtremi kullanın” diyerek espri yaptı.

İlginizi Çekebilir:  Şafak Susamcıoğlu, çocuğuna içki içirdiği argümanıyla boşanmak üzere olduğu eşinden şikayetçi oldu

MASUMİYET DİZİSİ KONUSU NE?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) birinci aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, diğeriyle evlenmek üzere olan 35 yaşındaki işverenidir. Kızını bu yanlış alakadan kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde dövülerek yol kenarına atılmasıyla sonsuza kadar değişti. Ekran macerasına süratli başlayan dizi, 13. kısımla final yapmıştı.

Hülya Avşar, başrol oynadığı Masumiyet dizisinin neden final yaptığıyla ilgili konuştu

Kaynak: Snob Magazin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat