Hülya Avşar’dan cinsel yönelim itirafı: Ben sapyoseksüelim

14.03.2021
A+
A-

Hastanede yatan bir arkadaşını ziyaret eden ünlü müzikçi ve oyuncu Hülya Avşar, çıkışta kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet etti …

Hülya Avşar’dan cinsel yönelim itirafı: Ben sapyoseksüelim

Hastanede yatan bir arkadaşını ziyaret eden ünlü müzikçi ve oyuncu Hülya Avşar, çıkışta kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Ayaküstü soruları yanıtlayan Avşar, özel hayatı hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BEN SAPYOSEKSÜELİM”

TV100’de yer alan habere nazaran, hayatına neden kimseyi sokmadığıyla ilgili açıklamalar yaparken “Ya muhtaçlık hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok hoş bir şey” diyen Avşar, kelamlarına şöyle devam etti: “Para, seks… Bence özgürlük dünyanın en büyük memnunluğu. Bundan sonra kalk evlen… Onları unutun. Başıma nazaran birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm, herkesin kendine nazaran bir hayatı var.

İlginizi Çekebilir:  Kahkahasıyla fenomen olan Juan Joya Boria hayatını kaybetti

Güçlü bayan olmak hoş bir şey de erkek de güçlü olmalı. Ben sapyoseksüelim aslında. Muhakkak zeka. Zeka benim için büyük bir güç. Bunların hepsini bir ortaya getirecek biri varsa bana haber verin. Var alışılmış o denli karşıma çıkmış olanlar. Kaya’nın zekası mesela, fevkaladedir.”

Hülya Avşar’dan cinsel yönelim itirafı: Ben sapyoseksüelim

SAPYOSEKSÜEL NE DEMEK?

Hülya Avşar’ın bahsettiği sapyoseksüellik zekayı ve zihinsel işlevleri fizikî özelliklerden daha değerli bir cinsel çekim aracı olarak gören şahıslara denir.

Hülya Avşar’dan cinsel yönelim itirafı: Ben sapyoseksüelim

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat