Huysuz Virjin’in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

23.02.2021
A+
A-

Devlet memurluğunu bırakarak 1970’lerde sanat dünyasına adım atan Seyfi Dursunoğlu, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybetmişti. Huysuz Virjin …

Huysuz Virjin’in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

Devlet memurluğunu bırakarak 1970’lerde sanat dünyasına adım atan Seyfi Dursunoğlu, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybetmişti. Huysuz Virjin karakteriyle ismini altın harflerle sanat dünyasına yazdıran ve bir televizyon fenomenine dönüşen usta sanatçıyı, gelecek jenerasyonların de hatırlaması için adım atıldı.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN YOL GÖSTERECEK

Genç-yaşlı gösterisiyle tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Seyfi Dursunoğlu’nun renkli ömrü sinemaya bahis olacak. Usta sanatkarın televizyon serüveni boyunca yapımcılığını üstlenen ve en yakınındaki isimlerden olan Armağan Çağlayan ise sinema çekimlerine danışmanlık yapacak. Usta sanatçıyı kimin canlandıracağı ve öykünün nasıl işleneceği ise şimdi netlik kazanmadı.

İlginizi Çekebilir:  Pelin Öztekin, babası Rasim Öztekin'e veda ederken sözler boğazına düğümlendi

Huysuz Virjin’in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

“HUYSUZ BANA DAHA FAZLA ŞEY ÖĞRETTİ”

Seyfi Dursunoğlu ile birlikte 350 kısım “Huysuz Şovu” çeken Armağan Çağlayan, usta sanatkarın mevti sonrası duygulandıran bir açıklama yapmıştı. Çağlayan, “Kusura bakmayın lakin hayat bana biraz torpil geçti. ‘Huysuz’ bana hepinizden biraz daha fazla şey öğretti. Hepsi için sevgi, hürmet, minnet ve hayranlıkla…” kelamlarıyla veda etmişti.

Huysuz Virjin’in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat