İbrahim Tatlıses sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlilik kararı aldı

01.03.2021
A+
A-

Yıllar sonra ekranların fenomen programı İbo Show ile tekrar izleyici karşısına çıkan İbrahim Tatlıses, programıyla büyük bir muvaffakiyet elde …

İbrahim Tatlıses sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlilik kararı aldı

Yıllar sonra ekranların fenomen programı İbo Show ile tekrar izleyici karşısına çıkan İbrahim Tatlıses, programıyla büyük bir muvaffakiyet elde etti. Her hafta birbirinden ünlü konuklarla gerçekleştirdiği programı gündem yaratan Tatlıses, bu kere özel hayatında aldığı kararla konuşuldu.

EVLİLİK KARARINI KEBAPÇIDA KUTLADI

Daha evvel 4 sefer evlenen ve 7 çocuğu olan ünlü müzikçi kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlenme kararı aldı. Evlilik teklifine evet cevabını alan İbrahim Tatlıses, şimdiden Düğün hazırlıklarına başladı. Çiftin evlilik kararını ailelerinin memnuniyetle karşıladığı öğrenilirken, İbrahim Tatlıses’in evlilik kararını kızı Dilan Çıtak Tatlıses ve Gülçin Karakaya ile bir kebapçıda kutladığı bilgisine ulaşıldı.

İlginizi Çekebilir:  Yurt dışında vefat eden Karahan Çantay'ın naaşını kimse teslim almadı! Kız kardeşi argümanlara ateş püskürdü

YENİ BİR ÇOCUK DAHA İSTİYOR

Daha evvel verdiği bir röportajda İbrahim Tatlıses, yeni bir çocuk istediğini lisana getirmişti. Ünlü müzikçinin İdo Tatlı, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Elif Ada Tatlı, Ahmet Tatlı, Gülden Tatlı ve Gülşen Tatlı isminde toplam 7çocuğu bulunuyor.

İbrahim Tatlıses sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlilik kararı aldı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat