IRINA SHAYK VE KANYE WEST AYLARDIR ROMANTİK BİR İLGİ YAŞIYORMUŞ

10.06.2021
A+
A-

Irina Shayk ile Kanye West’in aşk yaşadığı tezleri bir müddettir konuşuluyordu. TMZ, Kim Kardashian’ın Kanye West’ten boşanma davası açmasından …

IRINA SHAYK VE KANYE WEST AYLARDIR ROMANTİK BİR İLGİ YAŞIYORMUŞ

Irina Shayk ile Kanye West’in aşk yaşadığı tezleri bir müddettir konuşuluyordu. TMZ, Kim Kardashian’ın Kanye West’ten boşanma davası açmasından dört ay sonra, West’in görünüşe nazaran Irina Shayk ile hayatına devam ettiğini bildirdi.

Bradley Cooper’ın eski kız arkadaşı ve dört yaşındaki kızı Lea De Seine’nin annesi Shayk ile West’in alakası, birden fazla kaynak tarafından “yüzde 100 romantik olarak birlikte” denilerek doğrulandı. Lakin kaynaklar, bu noktada ne kadar önemli olduklarının bilinmeyen olduğunu söylüyor.

West ve Shayk, geçtiğimiz Salı günü West’in 44. doğum gününde Fransa’nın Provence bölgesinde görüntülendi. Fotoğraflar burada Daily Mail’de ortaya çıktı. TMZ, “Gülümseyerek ve kimi arkadaşlarıyla lüks bir butik otelin yerinde dolaşırken görüldüler, fakat birebir vakitte kendi başlarına da bir ikili çok benziyorlardı ”diye yazdı. İkili, çarşamba günü birlikte özel bir jet ile Amerika’ya döndü.

Görünüşe nazaran Shayk ile West bir müddettir çıkıyor. TMZ’ye nazaran ikili yakın şahıslar, Mart ayından beri görüştüklerini söylüyor. Nisan ayı sonlarında DMX’in anma merasiminde birlikte oldukları bildirildi ve Shayk, Balenciaga x Yeezy DMX sweatshirti giyerken görüldü.

İlginizi Çekebilir:  KANYE WEST, KARDASHIAN AİLESİNİ TWITTER'DAN TAKİP ETMEYİ BIRAKTI

E!, bu haftanın başlarında Kardashian’ın şu anda kimseyle çıkmadığı bildirildi. Diğer bir kaynak, Kardashian’ın sağlam ve olağan birini bulmak istediğini söyledi. Bu şimdi olmamış üzere görünüyor. İvedisi olmadığı ve bekâr olmaktan keyifli olduğunu, sonunda yine birini bulmak istediğini ancak bu kişinin yanlışsız kişi olduğundan emin olmak istediğini söylediğini bildirildi.

West ve Shayk’ın birbirlerini nasıl tanıdıklarını merak ediyorsanız, görünüşe nazaran ikisi en azından on yıldan uzun müddettir tanışıyorlar. 2010 yılında, Shayk West’in “Power” müzik görüntüsünde yer aldı ve iki yıl sonra Paris Moda Haftası’nda Yeezy’nin Sonbahar/Kış Moda koleksiyonu için yürüdü. Yani büsbütün yabancı değiller.

IRINA SHAYK VE KANYE WEST AYLARDIR ROMANTİK BİR İLGİ YAŞIYORMUŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat